Ноутбуки

Запитання щодо закупівлі

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

24 січ. 08:47 Є відповідь
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Відповідь:

24 січ. 10:04

- Інформація щодо допуску на торги товарів, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних в тендерній документації вказана в тендерній докумен - Зобов’язання всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника задля того, щоб забезпечити дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», визначеного статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" закріплена у тендерній документації. - Коло осіб, які мають право приймати участь в тендері, визначається нормами п. 35 ст. 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» з урахуванням обмежень визначених законодавством. - Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

щодо техніних характеристик товару

26 січ. 12:21 Є відповідь
Шановний замовник, надайте будь ласка відповідь на два питання: 1. Чи є нагальна потреба в підсвічуванні клавіатури? 2. Чи буде відхилена більш економічно вигідна пропозиція, якщо всі інщі характеристики товару будуть відповідати вимогам Замовника? Заздалегідь дякуємо за змістовну та чітку відповідь.

Відповідь:

27 січ. 09:04

Характеристики товару визначаються з урахуваннням з особливостей використання технічних засобів. Тому в даному випадку цей технічний параметр внесено не помилково і пропозиція має відповідати вимогам тендерної документації.
Назва:
ПП "ІТ МАСТЕР СЕРВІС"
Код ЄДРПОУ:
38773345
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61051, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ШТУРМОВА, будинок 37

Інформація про замовника

Назва:
ДЕРЖАВНА КОМПАНІЯ "УКРСПЕЦЕКСПОРТ"
Код ЄДРПОУ:
21655998
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 04119, Київська область, Киев, вул. Дегтярівська, 36