послуги з ремонту вантажних транспортних засобів

Запитання щодо закупівлі

Уточнення

28 січ. 17:23 Є відповідь
Підкажіть будь ласка, у ціну тендору входить ціна на виконані роботи, алеж без урахування запасних частин? І друге, может приймати участь у тендері ФОП?

Відповідь:

29 січ. 10:20

Згідно п. 2.2 проєкту договору "Сума Договору розраховується виходячи з кількості людино-годин, необхідних для надання послуг згідно з технічним завданням у співвідношенні: 60% від загальної суми Договору становить вартість людино-годин, 40% від загальної суми Договору становить вартість запасних частин та витратних матеріалів, але не більше вартості середньо ринкової поточної ціни на них по області". Обмеження для бажаючих взяти участь у закупівлі відсутні.
Назва:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕКТОР"
Код ЄДРПОУ:
32636510
Веб сайт:
Адреса:
Україна

Уточнення

28 січ. 17:31 Є відповідь
Якщо вказані роботи, які необхідно виконати, мабуть е і відомості дефектовки? Якщо е відомості дефектовки, мабуть е перелік запчастин необхідних для виконання задекларованих робіт. Якщо так, то будь ласка вкажіть перелік запасних частин.

Відповідь:

29 січ. 10:25

Згідно п. 1.3 проєкту договору "Конкретний перелік та вартість Послуг, перелік запасних частин та матеріалів, що надаються ЗАМОВНИКУ, строк надання Послуг визначаються у наряд-замовленні на підставі дефектних актів, складених ВИКОНАВЦЕМ та узгоджених з ЗАМОВНИКОМ при кожному прийманні транспортного засобу на станцію технічного обслуговування". Згідно п. 2.3 проєкту договору "Вартість запасних частин та витратних матеріалів розраховується за цінами Виконавця, що діяли на день оформлення наряду-замовлення, але не повинна перевищувати їх середню ринкову вартість на момент ремонту".
Назва:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕКТОР"
Код ЄДРПОУ:
32636510
Веб сайт:
Адреса:
Україна

Інформація про замовника

Назва:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Код ЄДРПОУ:
32121458
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 69091, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137