34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Спеціальні аварійно-рятувальні машини важкого типу (САРМ-В))

Запитання щодо закупівлі

Щодо предмету закупівлі та його технічних вимог до "Ліхтар індивідуальний вибухозахисний"

6 лют. 11:46 Є відповідь
Ознайомившись з умовами закупівлі викладеними в тендерній документації, а саме щодо п. 1.5. р. ХІ додатку 2 тендерної документації «Ліхтар індивідуальний вибухозахисний Г-подібний типу Peli 3315RZ1-RA з рухомою насадкою або еквівалент», просимо надати інформацію: - Чи повинен ліхтар бути у вибухозахисному корпусі? - Чому вказаний клас захисту ІР Х7 (захист від пилу), та не вказаний клас захисту захист від вологи, так як характеристики передбачають водонепроникність?

Відповідь:

10 лют. 17:02

Вимоги стосовно вибухозахисту стосуються ліхтаря в цілому. Відповідно до нормативних документів, маркування класу захисту ІР Х7 означає: Х — перша характеристична цифра не визначена, тобто не визначається вимога стосовно захисту від доступу до небезпечних частин та від попадання зовнішніх твердих предметів; 7 — друга характеристична цифра означає вимогу до водонепроникності приладу при тимчасовому (нетривалому) зануренні у воду. Враховуючи викладене, вимога стосовно відповідності рівню захисту, не нижче ІР Х7, містить вимогу стосовно водонепроникності.

Дискриінаційні вимоги

6 лют. 17:03 Є відповідь
Датчик нерухомого стану пожежного-рятувальника: вимагає Замовник щоб гучність звукового сигналу була не менше 100 дБ В той час, коли відповідно, в стандарті EN чітко зазначається що гучність має бути на рівні 95 дБ Замовник завідомо прописує у вимогах не менше 100 дБ (що підходить лише для Dräger Bodyguard® 1000) і цим дискримінує інших виробників Просимо понизити показник до 95 дБ, щоб не створювати дискримінаційні умови

Відповідь:

10 лют. 17:08

З метою розширення кола потенційних учасників показник “гучність звукового сигналу”, буде змінено на “не менше, дБ - 97”.

Роз'яснення по по п. 2.72 Костюм хімічного захисту бризкозахисний багаторазового використання

7 лют. 15:47 Є відповідь
Відповідно до Додатку 2 до Тендерної документації, затвердженої рішенням тендерного комітету Державного агентства інфраструктурних проектів України ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ (нова редакція) до закупівлі за кодом: ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Спеціальні аварійно-рятувальні машини важкого типу (САРМ-В) по п. 2.72 Костюм хімічного захисту бризкозахисний багаторазового використання типу Drager WorkStar Flexothane або еквівалент (захищена застібка — від середини передньої частини костюма до низу та захищена двома планками (в комплекті ПВХ хімічно стійкі чоботи — 1 пара, неопренові хімстійкі рукавиці — 1 пара) прошу надати роз’яснення : 1. вимогам яких ДСТУ EN повинен відповідати аналог? 2. які вимоги і які характеристики будуть повними для надання пропозицій по аналогам?

Відповідь:

11 лют. 17:32

Пункт 2.72 Додатку 2 до Тендерної документації ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Спеціальні аварійно-рятувальні машини важкого типу (САРМ-В) буде викладено у наступній редакції: «Бризкозахисний багаторазового використання типу WorkStar PVC або еквівалент. Повинен відповідати вимогам ДСТУ EN 14605:2017, (EN 14605:2005 + А1:2009, IDT) Одяг захисний. Захист від рідких хімічних речовин. Вимоги до експлуатаційних характеристик одягу з непроникними до рідини (тип 3) або непроникними до спрею (тип 4) зєднаннями та до предметів одягудля захисту частин тіла (типи РВ [3] та РВ [4]) для засобів індивідуального захисту від: плотнораспиленних рідких хімікатів, рідких хімічних речовин, сильних направлених струменів рідких хімікатів. Призначення: Для повного захисту тіла від рідких хімічних речовин та бризок рідких хімікатів. Цілісний костюм хімічного захисту багаторазового використання використовується з маскою і фільтром, дихальними апаратами на стисненому повітрі або дихальними апаратами які працюють від лінії стисненого повітря. Повинен бути атестований як костюм хімічного захисту - тип 3, тип 4. Застібка - блискавка йде від середини передньої частини костюма вниз і захищена двома планками, які також зроблені з матеріалу костюма. Костюм повинен бути багаторазового використання. (в комплекті костюма - ПВХ хімічно стійкі чоботи — 1 пара, неопренові хімстійкі рукавиці — 1 пара) Матеріал: PVC на тканинній основі. Розміри: S, М, L, XL, XXL, XХXL (специфікація і кількість розмірів узгоджуються з Замовником перед постачанням). Не потребує сервісного обслуговування. Сертифікований в Україні (документи надаються при постачанні): - Сертифікат експертизи типу (Модуль В експертиза типу); - Декларація про відповідність засобів індивідуального захисту вимогам Технічного регламенту ; - Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Внесення змін до вимог "Рукав пожежний напірний, з двома нав’язаними головками типу ГРН-80..."

7 лют. 16:26 Є відповідь
Відповідно до пункту Рукав пожежний напірний, з двома нав’язаними головками типу ГРН-80 захищеними нерозрізними гумовими (або еквівалент) захисними манжетами (ДСТУ 3950-2000 «Техніка пожежна. Головки з’єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні умови») або еквівалент розділу «Комплектація» Додатку 2 рукава повинні відповідати наступним вимогам: - Гідравлічний робочий тиск, не менше, (МПа) 2,0. - Випробувальний тиск, не менше, (МПа) 3,0. - Стійкість до абразивного зносу, циклів стирання, не менше 400. Відповідно до ДСТУ 3950-2000 «Пожежна техніка. Рукава пожежні напірні. Загальні технічні умови. Зі зміною № 1» ці рукави повинні відповідати певним характеристикам, а саме: гідравлічний робочий тиск 1,6 МПа; випробувальний тиск, 2,4 МПа, розривний тиск 4,0 МПа, стійкість до абразивного зносу не менше 100 циклів. Також норми ДСТУ 3950-2000 для головок типу ГРН передбачають робочий тиск 1,6 МПа, що не сумісний з робочим тиском рукавів 2.0 МПа. Тобто при робочому тиску рукавів в 2.0 МПа використання головок з робочим тиском 1,6 МПа неможливе, що може призвести до поломки. Таким чином Замовником встановлено вимоги до різних частин закупівлі, які суперечать одна одній та можуть призвести до порушення принципу здійснення закупівель максимальної економії та ефективності Враховуючи викладене наявні підстави для внесення змін до Тендерної документації для усунення вимог, які суперечать законодавству з питань публічних закупівель, змінивши в п. Рукав пожежний напірний, з двома нав’язаними головками типу ГРН-80 захищеними нерозрізними гумовими (або еквівалент) захисними манжетами (ДСТУ 3950-2000 «Техніка пожежна. Головки з’єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні умови») або еквівалент розділу «Комплектація» Додатку 2 - «гідравлічний робочий тиск, не менше, (МПа)» число «2,0» на «1,6»; - «випробувальний тиск, не менше, (МПа)» число «3,0» на «2,4»; - «розривний тиск, не менше, (МПа)» число «6,0» на «4,0»; - в абзаці 8 після слів «стійкість до абразивного зносу, циклів стирання, не менше» число «400» на «100». Враховуючи викладене Тендерна документація містить вимогу, яка обмежує конкуренцію та призводить до дискримінації учасників, тому наявні підстави для внесення змін до Тендерної документації для усунення вимог, що суперечать законодавству з питань публічних закупівель.

Відповідь:

11 лют. 17:33

На цей час, за наявною в ДСНС інформацією, акредитованою лабораторією науково-дослідного центру «Пожежна безпека» Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту проведено випробування щонайменше трьох типів пожежних рукавів різних виробників, у тому числі вітчизняних, результати випробувань яких значно перевищують вимоги ДСТУ 3810–98 Пожежна техніка. Рукава пожежні напірні. Загальні технічні умови із зміною № 1 та технічні вимоги, викладені у додатку 2 до тендерної документації. Зазначена продукція є серійною.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

7 лют. 18:38 Є відповідь
Відповідно до пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» Додатку 2 до Тендерної документації, звертають на себе увагу дискримінаційні ознаки тендерної документації, а саме зазначені під конкретного виробника – компанію «WEBER-HYDRAULIK GMBH» – технічні вимоги, враховуючи, що на ринку гідравлічного аварійно-рятувального інструменту, у тому числі на ринку України, представлена продукція інших виробників, яка, у тому числі, відповідно до ДСТУ EN 13204:2018, має значно кращі технічні характеристики. Просимо внести зміни до Тендерної документації та викласти її в наступній редакції: Пункт 2.14 – технічні характеристики повинні відповідати Класифікації розтискачів відповідно до таблиці 1 ДСТУ EN 13204:2018 не нижче BS 60/800-Х (де Х – маса).

Відповідь:

11 лют. 17:34

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація пунктів 2.13-2.32, 2.25 розділу VII «Комплектація» не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

7 лют. 18:40 Є відповідь
Відповідно до пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» Додатку 2 до Тендерної документації, звертають на себе увагу дискримінаційні ознаки тендерної документації, а саме зазначені під конкретного виробника – компанію «WEBER-HYDRAULIK GMBH» – технічні вимоги, враховуючи, що на ринку гідравлічного аварійно-рятувального інструменту, у тому числі на ринку України, представлена продукція інших виробників, яка, у тому числі, відповідно до ДСТУ EN 13204:2018, має значно кращі технічні характеристики. Просимо внести зміни до Тендерної документації та викласти її в наступній редакції: Пункт 2.15 – максимальне зусилля висування останнього штоку – не менше 110 кН.

Відповідь:

11 лют. 17:35

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація пунктів 2.13-2.32, 2.25 розділу VII «Комплектація» не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

7 лют. 18:41 Є відповідь
Відповідно до пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» Додатку 2 до Тендерної документації, звертають на себе увагу дискримінаційні ознаки тендерної документації, а саме зазначені під конкретного виробника – компанію «WEBER-HYDRAULIK GMBH» – технічні вимоги, враховуючи, що на ринку гідравлічного аварійно-рятувального інструменту, у тому числі на ринку України, представлена продукція інших виробників, яка, у тому числі, відповідно до ДСТУ EN 13204:2018, має значно кращі технічні характеристики. Просимо внести зміни до Тендерної документації та викласти її в наступній редакції: Пункт 2.18 – максимальна відстань між розкритими лезами – не менше 180 мм. Технічні характеристики повинні відповідати Класифікації різаків відповідно до таблиці 3 ДСТУ EN 13204:2018 не нижче 1K-2K-3K-4K-5K.

Відповідь:

11 лют. 17:36

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 33 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація пунктів 2.13-2.32, розділу VII «Комплектація» не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

7 лют. 18:41 Є відповідь
Відповідно до пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» Додатку 2 до Тендерної документації, звертають на себе увагу дискримінаційні ознаки тендерної документації, а саме зазначені під конкретного виробника – компанію «WEBER-HYDRAULIK GMBH» – технічні вимоги, враховуючи, що на ринку гідравлічного аварійно-рятувального інструменту, у тому числі на ринку України, представлена продукція інших виробників, яка, у тому числі, відповідно до ДСТУ EN 13204:2018, має значно кращі технічні характеристики. Просимо внести зміни до Тендерної документації та викласти її в наступній редакції: Пункт 2.19 – максимальна відстань між розкритими лезами – не менше 720 мм.

Відповідь:

11 лют. 17:37

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 33 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

7 лют. 18:42 Є відповідь
Відповідно до пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» Додатку 2 до Тендерної документації, звертають на себе увагу дискримінаційні ознаки тендерної документації, а саме зазначені під конкретного виробника – компанію «WEBER-HYDRAULIK GMBH» – технічні вимоги, враховуючи, що на ринку гідравлічного аварійно-рятувального інструменту, у тому числі на ринку України, представлена продукція інших виробників, яка, у тому числі, відповідно до ДСТУ EN 13204:2018, має значно кращі технічні характеристики. Просимо внести зміни до Тендерної документації та викласти її в наступній редакції: Пункт 2.20 – довжина в розкладеному стані не менше 100 мм.

Відповідь:

11 лют. 17:37

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

7 лют. 18:43 Є відповідь
Відповідно до пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» Додатку 2 до Тендерної документації, звертають на себе увагу дискримінаційні ознаки тендерної документації, а саме зазначені під конкретного виробника – компанію «WEBER-HYDRAULIK GMBH» – технічні вимоги, враховуючи, що на ринку гідравлічного аварійно-рятувального інструменту, у тому числі на ринку України, представлена продукція інших виробників, яка, у тому числі, відповідно до ДСТУ EN 13204:2018, має значно кращі технічні характеристики. Просимо внести зміни до Тендерної документації та викласти її в наступній редакції: Пункт 2.27 – вантажопідйомність подушок не менше 10 тон – 2 шт, не менше 20 тон – 2 шт, не менше 32 тон – 2 шт, не менше 55 тон – 2 шт.

Відповідь:

11 лют. 17:39

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

7 лют. 18:44 Є відповідь
Відповідно до пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» Додатку 2 до Тендерної документації, звертають на себе увагу дискримінаційні ознаки тендерної документації, а саме зазначені під конкретного виробника – компанію «WEBER-HYDRAULIK GMBH» – технічні вимоги, враховуючи, що на ринку гідравлічного аварійно-рятувального інструменту, у тому числі на ринку України, представлена продукція інших виробників, яка, у тому числі, відповідно до ДСТУ EN 13204:2018, має значно кращі технічні характеристики. Просимо внести зміни до Тендерної документації та викласти її в наступній редакції: Пункт 2.29 – повздовжнє навантаження стійки, тон не менше – 1,6, максимальна довжини розкладеної стійки, метрів не менше – 1,7, довжина складеної стійки, метрів не менше – 1,1.

Відповідь:

11 лют. 17:43

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги до гідравлічного аварійно-рятувального інструменту містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація до гідравлічного аварійно-рятувального інструменту не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками. Слід зазначити, що механічні стійки для стабілізації за принципом дії не відносяться до гідравлічного аварійно-рятувального інструменту. Технічна специфікація механічних стійок для стабілізації не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

7 лют. 18:45 Є відповідь
Відповідно до пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» Додатку 2 до Тендерної документації, звертають на себе увагу дискримінаційні ознаки тендерної документації, а саме зазначені під конкретного виробника – компанію «WEBER-HYDRAULIK GMBH» – технічні вимоги, враховуючи, що на ринку гідравлічного аварійно-рятувального інструменту, у тому числі на ринку України, представлена продукція інших виробників, яка, у тому числі, відповідно до ДСТУ EN 13204:2018, має значно кращі технічні характеристики. Просимо внести зміни до Тендерної документації та викласти її в наступній редакції: Пункт 2.23 – довжина у розкритому стані – не менше 750 мм, максимальна сила відриву – не менше 150 кН.

Відповідь:

11 лют. 17:44

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація пунктів 2.13-2.32 розділу VII «Комплектація» не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Щодо технічних характеристик комплекту механічних стійок

7 лют. 18:47 Є відповідь
Підпункт 2.29. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до Комплекту механічних стійок для стабілізації. Зазначені вимоги в своїй сукупності характерні лише для такого комплекту виробництва компанії Weber-Hudraulik (Німеччина). Жоден інший виробник не виготовляє комплект, який відповідав би усім цим вимогам. Таким чином Замовником встановлено умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Також виникає запитання, чому в оголошених процедурах закупівель САРМ (тепер і раніше, в т.ч. в процедурі закупівлі UA-2018-11-05-002224-b, за результатами якої переможець здійснив поставку автомобілів в комплектації з гідравлічним обладнанням виробництва компанії Weber-Hudraulik (Німеччина)), Замовником встановлюються вимоги до гідравлічного обладнання, які характерні лише для обладнання виробництва компанії Weber-Hudraulik (Німеччина)? Гідравлічне обладнання загалом є дорогим обладнанням. Питому вагу в вартості машини займає ціна гідравлічного обладнання, що займає друге місце після шасі по ціні. Відповідно вимоги, встановлені під одного виробника компанії Weber-Hudraulik (Німеччина) призведе до здійснення закупівлі за більш високою ціною. Враховуючи викладене, з метою усунення порушень законодавства з питань публічних закупівель, просимо внести зміни до Тендерної документації в вищезазначеному підпункті.

Відповідь:

11 лют. 17:47

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги до гідравлічного аварійно-рятувального інструменту містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація до гідравлічного аварійно-рятувального інструменту не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками. Слід зазначити, що механічні стійки для стабілізації за принципом дії не відносяться до гідравлічного аварійно-рятувального інструменту. Технічна специфікація механічних стійок для стабілізації не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

7 лют. 18:53 Є відповідь
Підпункт 2.22. п. 2 р. VІІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до Комплекту для порятунку за допомогою ланцюгів. Зазначені вимоги в своїй сукупності характерні лише для такого комплекту виробництва компанії Weber-Hudraulik (Німеччина). Жоден інший виробник не виготовляє комплект, який відповідав би усім цим вимогам. Таким чином Замовником встановлено умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Просимо внести зміни в тендерну документацію.

Відповідь:

11 лют. 17:48

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги до Комплекту для порятунку за допомогою ланцюгів містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація до Комплекту для порятунку за допомогою ланцюгів не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

10 лют. 10:33 Є відповідь
Шановний Замовник. Уважно вивчивши документацію конкурсних торгів вважаємо, що в ній присутні вимоги, що не являються обгрунтованими. В п. 1.15 Додатку №2 до тендерної документації (Двигун), зазначено:- потужність - не менше 320 кВт. Потужність двигуна повинна забезпечувати рух автомобіля з максимальною швидкістю не менше 90 км\год, з дозволеною максимальною масою. Вважаємо дану вимогу не обгрунтованою, оскільки для забезпечення руху автомобіля з повною масою 26 тон зі швидкістю 90 км\год., а також для забезпечення роботи обладнання, що потребує відбору потужності від базового шасі(кран маніпулятор) достатньо двигуна з набагато меншою потужністю. Двигун з такою потужністю коштує дорожче, ніж наприклад двигун з потужністю 240-250 кВт(якого буде достатньо для виконання всіх функцій, поставлених перед даним автомобілем) та споживає більше пального, що впливає на вартість подальшої експлуатації даної техніки.. Дана вимога виглядає як спроба відсіяти "зайвих" постачальників. Можливо малось на увазі: - " потужність - не менше 320 кінських сил?

Відповідь:

11 лют. 17:49

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги до базового шасі та двигуна містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація до базового шасі та двигуна не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій. Замовник вважає що заявлена потужність двигуна базового шасі забезпечить виконання завдань, покладених на зазначену спецтехніку, в тому числі оперативне перевезення рятувальників та спеціального обладнання, забезпечення роботи спеціального обладнання, змонтованого на шасі підвищеної прохідності, буксирування великовагових транспортних засобів, тому вважає недоцільним погіршення технічних вимог щодо потужності двигуна базового шасі.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі

11 лют. 12:03 Є відповідь
Відповідно до пункту 2.78 роздіду VII Додатку 2 до Тендерної документації, просимо виключти вимогу, щодо документального підтвердження наявності в підрозділах ДСНС зазначеного інструменту, що підтверджується листами від навчальних закладів ДСНС, оскільки ця вимога є дискримінаційною, оскільки ставить в нерівне положення виробників та постачальників обладнання та спецтехніки, якими комплектуються машини.

Відповідь:

13 лют. 15:45

На думку Замовника вимога стосовно наявності документального підтвердження наявності в підрозділах ДСНС зазначеного інструменту та приладдя для сервісного обслуговування та ремонту гідравлічного аварійно- рятувального обладнання та апаратів на стисненому повітрі (за винятком проведення капітального ремонту), що підтверджується листами від навчальних закладів ДСНС) не є дискримінаційною вимогою, адже не надає перевагу жодному із потенційних учасників, а лише передбачає альтернативу включенню комплекту вищезазначеного інструменту у комплект поставки.

Яка кількість членів екіпажу?

12 лют. 15:11 Є відповідь
Вкажіть, будь-ласка, кількість членів екіпажу Спеціальної аварійно-рятувальної машини важкого типу (САРМ-В))

Відповідь:

14 лют. 16:58

Екіпаж САРМ-В складає не менше 6 рятувальників.

По датчику нерухомого стану пожежного-рятувальника

12 лют. 15:29 Є відповідь
Спостерігається дивна ситуація, коли Замовник, начебто турбуючись про рятувальників, прописує вимоги до Датчика нерухомого стану пожежного-рятувальника (гучності звукового сигналу на рівні 95дБ.): зміна вимоги всього на 3 дБ (зменшення зі 100 до 97 дБ), що навіть не буде відчутно та, одночасно з тим, суперечить нормам EN, де чітко встановлюється норма гучності звукового сигналу на рівні 95дБ. Тому , за для створення рівних справедливих умов для виробників якісного спеціалізованого обладнання просимо Замовника внести справедливі, обгрунтовані зміни до вимог, а саме: стосовно Датчика нерухомого стану пожежного-рятувальника: вимогу "гучність звукового сигналу" змінити з 97 на 95 дБ

Відповідь:

14 лют. 16:58

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічні специфікації “датчику нерухомого стану пожежного-рятувальника” не містять ознаки дискримінації учасників. Щонайменше 2 потенційні постачальники мають змогу запропонувати продукцію відповідно до технічних вимог Замовника. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Вимоги до напірних рукавів

12 лют. 15:42 Є відповідь
Рукав пожежний напірний, з двома нав’язаними головками типу ГРН-80 захищеними нерозрізними гумовими (або еквівалент) захисними манжетами (ДСТУ 3950-2000 «Техніка пожежна. Головки з’єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні умови») , де вимагається, щоб гідравлічний робочий тиск, був не менше 2,0(МПа), в той час, коли ГРН-80 які будуть намотуватися на дані рукава, розраховані на робочий тиск в 1,6 МПа. Це може призвести до пошкодження ГРН-80 під час навантажень та призведе до неспроможності ліквідації надзвичайної ситуації Тому , за для створення рівних справедливих умов для виробників просимо Замовника внести справедливі, обгрунтовані зміни до вимог, а саме: 2. Рукав пожежний напірний, з двома нав’язаними головками типу ГРН-80 захищеними нерозрізними гумовими (або еквівалент) захисними манжетами (ДСТУ 3950-2000 «Техніка пожежна. Головки з’єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні умови») або еквівалент - маса погонного метра рукава, не більше (кг) 0,50 - гідравлічний робочий тиск, не менше, (МПа) 1,6 - випробувальний тиск, не менше, (МПа) 2,4 - розривний тиск, не менше, (МПа) 7,0 - стійкість до абразивного зносу, циклів - стирання, не менше, 350 Це дозволить заощадити кошти без втрати якості рукавів та напірних напівгайок

Відповідь:

14 лют. 16:59

При формуванні технічних вимог технічних вимог щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі використано посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення на сьогодні діючих в Україні ДСТУ 3810-98 Пожежна техніка. Рукава пожежні напірні. Загальні технічні умови. Зі зміною № 1, ДСТУ EN 15889:2017 Пожежні рукави. Методи випробування (EN 15889:2011, IDT), а також ДСТУ EN 1028-1:2014 (EN 1028-2:2002 + А1:2008, IDT) “Протипожежні насоси. Насоси протипожежні відцентрові з попередньою заливкою. Частина 1. Класифікація.» та ДСТУ EN 1028-2:2014 (EN 1028-2:2002 + А1:2008, IDT) “Протипожежні насоси. Насоси протипожежні відцентрові з попередньою заливкою. Частина 2. Контроль загальних вимог і вимог безпеки”, а також ДСТУ 3687-98 “Насоси пожежні відцентрові. Загальні технічні вимоги”, що в повній мірі спростовують твердження Скаржника щодо суперечності вимог одна одній. Крім зазначеного вимоги щодо технічних характеристик рукавів пожежних напірних сформовані на підставі технічних характеристик постійно існуючого ринку пожежних рукавів, які знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет. Відповідно Замовником в повній мірі дотримано вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Якому ДСТУ мають відповідати напівгайки , які будуть намотуватися на напірні рукава

12 лют. 15:44 Є відповідь
Якому ДСТУ мають відповідати напівгайки, які будуть намотуватися на напірні рукава? Вкажіть ДСТУ або EN

Відповідь:

14 лют. 16:59

З'єднувальна арматура повинна відповідати ДСТУ 3950-2000 “Головки з'єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні вимоги.”

Усунення дискримінаційних вимог щодо ліхтарів

12 лют. 15:51 Є відповідь
Просимо внести зміни до вимог, для того, щоб створити рівні умови для виробників та забезпечити постачання більш якісного обладнання за ту саму ціну - це дуже важливо. Ліхтар спеціальний груповий типу Peli 9410L : Тип основної лампи LED ( не менше 4 штуки) тривалість безперервної роботи, інтенсивний/економний режим не менше, год. 3 години / 10 годин клас захисту, не нижче не нижче IP 67 світловий поток, інтенсивний/економний режим не менше 1700 Люмен / 460 Люмен Сила світла, інтенсивний/економний режим не менше 60 000 Кд / 15 000 Кд Дальність освітлення, інтенсивний/економний режим, не менше 450 м / 250 м, Вага з АКБ — не більше 1,3 кг Ліхтар індивідуальний вибухозахисний Г-подібний типу Peli 3315RZ1-RA з рухомою насадкою : Тип лампи - LED Тип елементів живлення - Lithium-Ion або еквівалент Вага з елементами живлення не більше 300 г Світловий потік інтенсивний/економний режим не менше 180 Люмен / 50 Люмен Час роботи інтенсивний/економний режим не менше 5 годин / 25 години Дальність освітлення інтенсивний/економний режим не менше 200 м / 50 м Сила світла інтенсивний/економний режим не менше 5000 Кд / 500 Кд Водонепроникність не нижче IP67

Відповідь:

14 лют. 17:00

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічні специфікації “ліхтарів спеціальних групових та індивідуальних вибухозахисних” не містять ознаки дискримінації учасників, оскільки сформовані на основі постійно діючого ринку освітлювальних засобів. Щонайменше 2 потенційні постачальники мають змогу запропонувати продукцію відповідно до технічних вимог Замовника, що в тому числі зазначено у відповідних рішеннях колегії Антимонопольного комітету України щодо попередніх аналогічних закупівель. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками.

Щодо Комплект інструментів та приладдя для сервісного обслуговування та ремонту гідравлічного аварійно-рятувального обладнання та апаратів на стисненому повітрі

12 лют. 16:02 Є відповідь
2.78 Комплект інструментів та приладдя для сервісного обслуговування та ремонту гідравлічного аварійно-рятувального обладнання та апаратів на стисненому повітрі (за винятком проведення капітального ремонту)/ або документальне підтвердження наявності в підрозділах ДСНС зазначеного інструменту (підтверджується листами від навчальних закладів ДСНС ) Закордрнні та вітчизняні виробники, які мають бажання взяти участь в закупівлі, не мають інформації по українському ринку щодо наявності та кіслькості їхнього інтрументу в підрозділах і навчальних закладах України. Вищезазначена вимога спеціально розрахована на компанію, які володіють даною інфформацією. Дана вимога також стиснює в правах інших виробників якісного обладнання Тому просимо прибрати цей пункт з вимог, для того щоб компанії мали змогу брати участь у тендері на рівних умовах Провівши аналіз ринку, було виявлено що дане обладнання (гідравлічне та пневматичне) повністю співпадає характеристиками обладнання виробника: «WEBER-HYDRAULIK GMBH» Просимо прибрати цей пункт з вимог, для того щоб компанії мали змогу брати участь у тендері на рівних умовах

Відповідь:

14 лют. 17:00

На думку Замовника вимога стосовно наявності Комплект інструментів та приладдя для сервісного обслуговування та ремонту гідравлічного аварійно-рятувального обладнання та апаратів на стисненому повітрі (за винятком проведення капітального ремонту) (мінімально-необхідний комплект повинен бути визначений та підтверджений виробником гідравлічного аварійно-рятувального інструменту та апаратів на стисненому повітрі (що підтверджується листами від зазначених виробників у складі Тендерної пропозиції) / або документальне підтвердження наявності в підрозділах ДСНС зазначеного інструменту (підтверджується листами від навчальних закладів ДСНС) не є дискримінаційною вимогою, адже не надає перевагу жодному із потенційних учасників, а лише передбачає альтернативу включенню комплекту вищезазначеного інструменту у комплект поставки, що також підтверджено відповідними рішеннями колегії Антимонопольного комітету України щодо попередніх аналогічних закупівель. Контактна інформація навчальних закладів ДСНС знаходиться у відкритому доступі на офіційних веб-ресурсах в мережі Інтернет. Поряд з цим, слід зауважити, що пункт 2.52 Комплектації не містить жодних технічних вимог до гідравлічного або пневматичного обладнання.

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

14 лют. 11:12 Є відповідь
Вимогами р. VIІ додатку 2 Тендерної документації передбачено, що кран-маніпуляторна установка комплектується пультом дистанційного управління (безпровідний та провідний (з проводом 10 м.). Чи допускається комплектування її проводом понад 10 м?

Відповідь:

18 лют. 14:50

Вимога стосовно довжини провода буде викладено у редакції: - «з проводом довжиною не менше 10 м».

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

14 лют. 11:15 Є відповідь
Підпункт 2.34 п. 2 р. ХІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до пилки дискової акумуляторної Milwaukee або еквівалент, де зазначена швидкість холостого ходу, об/хв. не менше 4200 . Просимо надати роз’янення, оскільки в офіційних технічних характеристиках (на офіційному сайті виробника) зазначено 3200.

Відповідь:

18 лют. 14:51

Підпункт 2.34 п. 2 р. ХІ додатку 2 Тендерної документації буде викладено у наступній редакції: «2.34 Дискова акумуляторна пилка типу MILWAUKEE або еквівалент - швидкість холостого ходу, об/хв не менше 3200 - зарядний пристрій 220 В (на 1 акумулятор), шт. – 1; - акумулятор (28 В / 5 А х год.), шт. – 2; - валіза для транспортування та зберігання, шт. – 1; - Макс. глибина різання не менше 50 мм -кількість дисків з твердосплавними зубцями — 5 шт. Діаметр диска не менше 160 мм Базовий матеріал різання- метал, сендвіч-панелі Повинна бути забезпечена зарядка щонайменше 1 акумуляторної батареї від бортової мережі САРМ-В без використання зовнішнього джерела електричного струму.»

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

14 лют. 11:19 Є відповідь
Підпункт 2.38 п. 2 р. ХІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до сокири-кірки рятувальника, де зазначена вага не більше 3,0 кг. Доводимо до вашого відома, що сокири-кірки, що мають довжину 900 мм, яка вимагається Замовником, мають масу більше ніж 3,0 кг. Пропонуємо замінити вимогу на «не менше 3,0 кг».

Відповідь:

18 лют. 14:52

Технічні вимоги до підпункту 2.38 Спеціалізована кирка-сокира рятувальника будуть викладені у наступній редакції: «Вага — не більше 4 кг, довжина - не більше 950 мм, матеріал руків'я — фіберглас або аналог».

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

14 лют. 11:20 Є відповідь
Підпункт 2.43 п. 2 р. ХІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до електростанції автономної типу Endress ESE 1506 DSG-GT ES Duplex або еквівалент, де вказаний тип генератора синхронний. Вказана електростанція має генератор типу дуплекс, а не синхронний. Пропонуємо замінити вимогу на «синхронний або дуплекс». В вимогах також зазначений час автономної роботи без дозаправки при навантаженні 100 %, год. 5. При цьому, виробником такого генератора зазначено на офіційному сайті, що час автономної роботи без дозаправки при навантаженні 75 % складає 7 год. Враховуючи те, що витрати пального на різних потужностях (мінімальна, середня, максимальна) можуть змінюватися не пропорціонально, просимо зазначити у вимогах: час автономної роботи без дозаправки при навантаженні 75 %, год 7.

Відповідь:

18 лют. 14:57

Технічні вимоги пункту 2.43 Електростанція автономна типу Endress ESE 1506 DSG-GT ES Duplex або еквівалент будуть викладені у наступній редакції: потужність номінальна, не менше, кВт 7,0 тип приводу бензиновий виконання відкрите потужність номінальна на 1 фазу, не менше, кВА 7,0 потужність номінальна на 3 фази, не менше, кВА 15.0 система пуску стартерна (комбінована) стабілізатор напруги так тип двигуна 4-тактний, 2-циліндровий тип генератора синхронний або дуплекс частота току, Гц 50 напруга мережі, В 220-230/380-400 кількість фаз, не менше 1+3 охолодження повітряне виходи водозахисні, не менше 1*16А (220 В). 1*16А (380 В) та1*32А (380В) час автономної роботи без дозаправки при 75 % навантаженні, не менше, год 7 клас захисту альтернатора, не нижче IP 54 рівень шуму (звуковий тиск) на відстані 7 м, не більше, дБ 80 Вага з АКБ, не більше 160 кг. Габаритні розміри, мм, не більше 850х680х620 Комплектація: генератор, комплект для заземлення. ручки для транспортування, комплект для заправки з каністри.

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

14 лют. 11:23 Є відповідь
Підпункт 2.48 п. 2 р. ХІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до насоса погружного електричного Rosenbauer Nautilus 8/1 або еквівалент, де зазначені характеристики: -кабель поліуретановий H07BQ-F 4G1.5. В офіційних технічних характеристиках: відсутній матеріал кабеля, а тип кабелю H07RN-F 4G1.5. Пропонуємо замінити вимогу на «Кабель H07RN-F 4G1.5». - потужність вхідна 4,2 кВт при cos φ 0,8. В офіційних технічних характеристиках 4,2 кВА. Пропонуємо замінити вимогу на «кВА», тому що 4,2 кВА х cos φ 0,8 = 3,36 кВт.

Відповідь:

18 лют. 14:59

Технічні характеристики підпункту 2.48 будуть викладені у наступній редакції: Електричний занурювальний насос типу Nautilus 8/1 або еквівалент Напруга живлення 400 вольт / 3 фази Споживана потужність не більше 4,2 кВА, cos ф 0,8 Вихідна потужність не менше 2,8 Квт Номінальний струм 6 ампер Електроподводка. Кабель H07RN-F 4G1.5 або еквівалент Довжина: не менше 20 метрів, зі штекером на 16 Ампер, що містить фазообертач, з запобіжником, з вимикачем і покажчиком напряму обертання двигуна. Максимальний діаметр твердих тіл, які пропускаються - не менше 10 мм Температура перекачувальної рідини 35 ° C, короткочасно максимально до 60 ° C Габарити. (діаметр x висота) не більше 259 x 485 мм Вага (включаючи кабель) не більше 30 кг Вид захисту насоса не нижче IP 68 напір, висота не менше, м - 10 максимальна подача, не менше , л/хв — 800 глибина занурення максимальна, не менше, м — 18 повинно бути забезпечена сумісність виходу насосу із напірними рукавами зазначеними в Комплектації. Комплектація: В комплекті: - насос; - мотузка з карабіном, штатний кабель з роз'ємами та приладом захисту персоналу від ураження електричним струмом для підключення до автономної електростанції (зазначеної у пункті 2.43 комплектації) - перемикач рівня - коліно 90 ° - кріплення для розміщення на автомобілі.

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

14 лют. 11:23 Є відповідь
Підпункт 2.54 п. 2 р. ХІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до рукава пожежного напірно-всмоктувального типу «НВ» з двома нав’язаними головками ГРН-50 з вимогами, де робочий тиск, МПа 0,15±0,01, при тому що такий тиск замалий для напірно-всмоктувальних рукавів, та не дозволяє запропонувати кращі рукави. Пропонуємо замінити вимогу на «Робочий тиск, не менше, МПа 0,15±0,01».

Відповідь:

18 лют. 15:01

Технічні характеристики пункту 2.54 Рукав пожежний напірно-всмоктувальний типу «НВ» з двома нав’язаними головками ГРН-50 (ДСТУ 3950-2000 «Техніка пожежна. Головки з’єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні умови») або еквівалент будуть викладені у наступній редакції: 2.54 Рукав пожежний напірно-всмоктувальний типу «НВ» з двома нав’язаними головками ГРН-50 (ДСТУ 3950-2000 «Техніка пожежна. Головки з’єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні умови») або еквівалент: - внутрішній діаметр, (мм) 40,0-50,00 ±1,0 - довжина рукава (м) 3.5-4,0±0,1 - робочий тиск, (Мпа), не менше 0,15±0,01 - к-ть : 2 шт

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

14 лют. 11:24 Є відповідь
Підпункт 2.69 п. 2 р. ХІ додатку 2 Тендерної документації містить технічні вимоги до тента (намет) пневматичного, де зазначено, що габаритні розміри в розкладеному стані не більше: висота 3000 мм. Просимо надати роз’яснення, оскільки в офіційних технічних характеристиках зазначена висота 3250 мм. Також у вимогах вказано, що склад комплекту: 4 бічні стіни зі світловідбиваючими смужками, 1 бічна стіна з входом – це орфографічна помилка, 4 стінний намет не може мати 4+1 стіни, в офіційних технічних характеристиках 3 червоні стандартні стінки зі світловідбиваючими смужками, 1 червона вхідна стінка зі світловідбиваючими смужками. Пропонуємо замінити вимогу на «3 бічні стіни зі світловідбиваючими смужками».

Відповідь:

18 лют. 15:02

Технічні вимогу пункту 2.69 Комплектації буде викладено у наступній редакції: « Пневматичний тент (намет) в комплекті з редуктором та шлангом для накачування, сумісними з балонами, які поставляються в комплекті САРМ-В та клапанами пневматичного тенту (намету): Опорна конструкція виготовлена з матеріалу з високою стійкістю до розриву, тканина тенту з поліефірної тканини, водостійка, стійка до ультрафіолетового випромінювання. З нанесеною символікою ДСНС Надувний намет у формі “іглу” встановлюється лише однією особою. Клапан для рівномірного заповнення усього каркасу з використанням балону стисненого повітря з редуктором тиску на 10 бар або компресором. Можливо накачування кожної окремої стійки каркасу за допомогою електричного чи ручного насоса, на кожній стійці є муфта для підключення насосу. один загальний запобіжний клапан для всієї конструкції. Вгорі каркасу та кожній стійці є петля (загалом – 5 шт.) для підвішування світильників, тощо. Стійки виготовлено з високоміцного матеріалу, матеріал стінок намету - водонепроникний, стійкий до дії ультрафіолету поліестр. Комплектація: намет (колір чорний); 3 суцільні бічні стінки червоного кольору з жовтими світловідбивними смужками, 1 бічна стінка з вхідним отвором; 4 сумки з баластом для утримання каркасу; ручний насос; сумка (рюкзак) для зберігання та транспортування; ремонтний комплект. на трьох суцільних бічних стінках нанесено напис "ДСНС УКРАЇНИ". висота проходу, не менше 2,5 м площа підлоги, не менше 15 м² витрати повітря, не більше 1600 л час встановлення з балоном стисненого повітря / ручним насосом 2 / 23 хв. вантажопідйомність петлі вгорі, не менше 20 кг вантажопідйомність кожної петлі на стійках, не менше 5 кг розміри встановленого намету (д х ш х в) , не більше 5000 x 5000 x 3250 мм розмір складеного намету, не більше 600 x 500 x 950 мм загальна вага, не більше 35 кг.»

Щодо ГРН - головок напірних рукавних

14 лют. 15:11 Є відповідь
Просимо Замовника зазначити, на який робочий тиск мають бути розраховані ГРН до напірних рукавів? І якому ДСТУ, EN вони мають відповідати?

Відповідь:

18 лют. 15:03

Головки напірні рукавні мають витримувати тиск не менше 2,0 МПа. З'єднувальна арматура повинна відповідати ДСТУ 3950-2000 “Головки з'єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні вимоги.”

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

17 лют. 08:43 Є відповідь
Підпункт 1.6 п. 1 р. ХІ додатку 2 Тендерної документації «Дихальні апарати на стисненому повітрі з робочим тиском 300 бар з 1 панорамною маскою із спеціальним з’єднанням» містить перелік документів, які потрібно надати Учаснику. Просимо надати роз’яснення, на якому етапі повинні бути надані вказані документи. При цьому зазначаємо, що перелічені документи надаються по факту поставки, причому на кожен комплект апаратів надаються не оригінали, а копії документів.

Відповідь:

18 лют. 15:04

Вимоги стосовно документів, які надаються Учасником будуть викладені у наступній редакції: “В складі пропозиції Учасник надає копії: - сертифікату перевірки типу державної системи сертифікації на апарат та маску окремо; - сертифікату відповідності на балон; - декларації про відповідність технічному регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском; - декларації відповідності технічного регламенту засобів індивідуального захисту органів дихання та зору; - висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи; - сертифікату про наявність сертифікованого заводом-виробником сервісного центру; - сертифікатів сервісних інженерів сертифікованих заводом-виробником на проведення сервісного обслуговування та проведення обслуговування та ремонту дихальних апаратів; - технічного паспорта на дихальний апарат; - технічного паспорта на балон; - інструкції з експлуатації на дихальний апарат; - інструкції з експлуатації на маску (панорамну)”.

Щодо п.7 розділу І Тендерної документації

17 лют. 14:40 Є відповідь
Просимо надати роз'яснення чи не буде порушенням надання документів у складі тендерної пропозиції, викладених на одному аркуші двома мовами, на вимогу подання документів з перекладом.

Відповідь:

19 лют. 16:50

Запитувана вами інформація міститься у пункті 7 розділу І Тендерної документації.

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

17 лют. 15:16 Є відповідь
Просимо надати роз'яснення: Чи буде вважатись надання пропозиції з кращими технічними характеристиками, якщо учасник запропонує домкрат телескопічний гідравлічний акумуляторний (п.2.20. розділ ХІ Додатку 2 до Тендерної документації) з наступними характеристиками: -максимальне зусилля висування останнього штоку, кН, не менше - 161 (на 268% потужніший, ніж вимагається); -довжина в розкладеному стані - не менше 1041 мм, в комплекті з адаптером. Довжина в розкладеному стані з адаптером - не менше - 1370 мм (на 19% коротший без адаптера та на 32% довший з адаптером, у порівнянні з тим, що вимагається)? У випадку погодження, просимо внести відповідні зміни до Додатку 2 до Тендерної документації. У випадку відхилення, просимо надати роз'яснення, якими нормативними документами (ДСТУ, Закони України, накази, тощо) обгрунтовано, що саме домкрат із зусиллям 60 кН та довжиною 1280 мм є кращий, ніж пропонується.

Відповідь:

18 лют. 15:09

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація “домкрат телескопічний гідравлічний акумуляторний” не містять ознаки дискримінації учасників, та містить мінімальні технічні вимоги до зазначеного інструменту. Слід зауважити, що надані Замовником технічні вимоги до домкрату телескопічного гідравлічного акумуляторного відносяться безпосередньо до домкрату та не передбачають використання додаткових пристосувань (зокрема подовжувачів). Використання додаткових пристроїв призводить до витрати додаткового часу під час проведення рятувальних робіт. З метою уточнення характеристик, технічна специфікація буде викладена у наступні редакції: «- максимальне зусилля висування останнього штоку, кН, не менше – 60; -довжина в розкладеному стані (без використання додаткових пристроїв, подовжувачів, тощо) — не менше 1280; Повинна бути забезпечена зарядка щонайменше 1 акумуляторної батареї від бортової мережі САРМ-В без використання зовнішнього джерела електричного струму. Комплектація: домкрат – 1 шт.; АКБ – 2 шт (ємністю не менше 5 Aмпер - годин), зарядний пристрій від мережі 220 В — 1 шт. з комплектом опор на кожний домкрат (не менше 2-х)”

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

18 лют. 09:02 Є відповідь
Розділ ІХ додатку 2 Тендерної документації «Система подачі сигналів пріоритету» містить вимогу щодо ширини світлової панелі – не менше 300 мм. Просимо надати роз’яснення , чи можливе зменшення ширини до 250мм, що зробить конструкцію легше, при цьому кількість і потужність світлодіодів (не менше 88шт. по 3 Вт кожний) витримується, а клас захисту, підвищиться, до IP68. У разі погодження, просимо Замовника внести відповідні зміни до Додатку 2 до Тендерної документації.

Відповідь:

19 лют. 16:53

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація “Системи подачі сигналів пріорітету” не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками. Враховуючи викладене, Замовник не вважає доцільним зниження технічних вимог, а саме зменшення ширини світлодіодної панелі.

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

18 лют. 09:03 Є відповідь
Розділ ІХ додатку 2 Тендерної документації «Система подачі сигналів пріоритету» містить вимогу: Вихідна потужність гучномовця, Вт, не менше, 200. Виробники гучномовців пропонують динаміки потужністю 100Вт, які забезпечують рівень звукового стиснення 120Дб. Слід зазначити, що потужність енергоспоживання 200Вт створює додаткове навантаження на енергосистему і не покращує споживчі характеристики. Чи можливо використати динамік 100Вт з дотриманням основної характеристики рівня звукового стиснення 120дб? У випадку погодження, просимо внести відповідні зміни до Додатку 2 до Тендерної документації.

Відповідь:

19 лют. 16:53

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” технічні вимоги містять інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація “Системи подачі сигналів пріоритету” не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, тому встановлені технічні вимоги не містять ознаки дискримінації учасників. Поряд з цим, потенційні учасники мають змогу надання пропозицій продукції з кращими технічними характеристиками. Враховуючи викладене, Замовник не вважає доцільним зниження технічних вимог, а саме зменшення потужності гучномовця.

Щодо п.2 розділу ІІІ Тендерної документації

18 лют. 11:38 Є відповідь
Пункт 2 р. ІІІ Тендерної документації «Забезпечення тендерної пропозиції» містить вимогу: «Забезпечення тендерної пропозиції надається учасником у вигляді електронного документу «тендерна гарантія». Просимо надати роз’яснення, чи буде порушенням надання Учасником в якості забезпечення тендерної пропозиції електронного документу «Банківська гарантія»? Оскільки «Положенням про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах», затвердженим Постановою Правління Національного Банку України від 15.12.2004 № 639, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.01.2005 за № 41/10321 не передбачено такий термін, як «Тендерна гарантія», при тому, що згідно вимог, форма та зміст тендерної гарантії повинні відповідати вимогам зазначеного документу. В разі погодження, пропонуємо внести відповідні зміни до Тендерної документації.

Відповідь:

19 лют. 16:58

Порядок забезпечення тендерної пропозиції викладено у пункті 2 розділу ІІІ Тенденої документації.

Щодо п.2 розділу ІІІ Тендерної документації

18 лют. 11:39 Є відповідь
Пункт 2 р. ІІІ Тендерної документації «Забезпечення тендерної пропозиції» містить вимогу: «Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 120 днів з дати розкриття тендерних пропозицій (включно).» Просимо роз’яснити, які терміни використовувати Учасникам в якості дати розкриття тендерних пропозицій? Чи є кінцева дата подання тендерних пропозицій датою розкриття тендерних пропозицій?

Відповідь:

20 лют. 13:08

Відповідно до пункту першого розділу І Тендерної документації, цю Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та інших нормативно-правових актів у сфері публічних закупівель. Терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі.

Сертифікати

18 лют. 17:01 Є відповідь
У зв'язку з тим, що у вимогах до комплектуючих, а саме напірних рукавів з ГРНвимагається: Обов'язкова наявність протоколу випробувань на відповідність заявленим показникам виданого акредитованою лабораторією., просимо вказати які підтвердження потрібно надати для ГРН - головок напірних?

Відповідь:

19 лют. 16:54

Для головок напірних рукавних потрібно надати підтвердження відповідності ДСТУ 3950-2000 «Техніка пожежна. Головки з’єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні умови».

Інформація про замовника

Назва:
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЕКТІВ УКРАЇНИ
Код ЄДРПОУ:
37026967
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03118, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХОТІВСЬКА будинок 4 ЛІТЕРА "А"