Машини для обробки даних (апаратна частина) - за кодом CPV за ДК 021:2015-30210000-4(Персональні комп’ютери)

Запитання щодо закупівлі

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

31 січ. 10:23 Є відповідь
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Відповідь:

31 січ. 11:00

Доброго дня!Дякуємо за запитання!Звертаємо Вашу увагу,що усі показники товару,що пропонуються Учасником мають бути не гіршими, ніж у товарі зазначеному в технічних(якісних) характеристиках. Обов’язковою є умова - заповнення ТАБЛИЦІ технічних характеристик із зазначеннят ТМ товару та ОБОВ’ЯЗКОВО надати ЗОБРАЖЕННЯ товару, що пропонується Учасником.Очікувана вартість закупівлі товару вказана з ПДВ. У разі, якщо учасник є платником ПДВ необхідно вказати суму з ПДВ, якщо учасник процедури закупівлі, відповідно до вимог чинного законодавства, не є платником ПДВ - необхідно зазначити вираз «без ПДВ».Оцінка пропозицій здійснюється на основі одного критерію – ціна, що була запропонована учасниками.
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Документація

31 січ. 11:20 Є відповідь
Шановний Замовник, в технічних вимогах ви вказуєте кількість 7шт, а в самому оголошенні 6шт. Прохання уточнити скільки точно потрібно ПК?

Відповідь:

31 січ. 14:09

Доброго дня!Дякуємо за звернення!Потрібно 6 шт.ПК.
Назва:
ТОВ "КОМЕЛ"
Код ЄДРПОУ:
24083083
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01054, м. Київ, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 35А, к. 1

Про аналоги та еквіваленти предмета закупівлі

31 січ. 11:59 Є відповідь
Шановний Замовник! Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD? Дякуємо за відповідь!

Відповідь:

3 лют. 07:20

Доброго дня!Дякуємо за запитання!Так,еквівалент приймається до розгляду,однак, усі показники еквіваленту мають бути не гіршими, ніж у товарі зазначеному в технічних(якісних) характеристиках. Якщо учасником пропонується еквівалент, обов’язковою є умова - заповнення ПОРІВНЯЛЬНОЇ ТАБЛИЦІ технічних характеристик еквіваленту із зазначеним товаром в специфікації та ОБОВ’ЯЗКОВО надати ЗОБРАЖЕННЯ товару, що пропонується Учасником.
Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Код ЄДРПОУ:
41860186
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54017, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В

Інформація про замовника

Назва:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ:
36263776
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08153, Київська область, м. Боярка, вул. Грушевського, 39