ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт». ДК 021:2015: 45233142-6 - Ремонт доріг. Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О0542 Ясинувата - Желанне на ділянці км 11+150 - км 18+600»

Запитання щодо закупівлі

Уточнення вимог тендерної документації

18 лют. 17:20 Є відповідь
Відповідно до абзацу 2 пункту 2 «Інша інформація» розділу 4 «Подання та розкриття тендерної пропозиції» тендерної документації на закупівлю послуг ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт». ДК 021:2015:45233142-6- Ремонт доріг. Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О0542 Ясинувата – Желанне на ділянці км 11+150 - км 18+600».Просимо надати роз’яснення щодо достовірних даних за п/п №82 розділу «Улаштування гасителів 4 одиниці» відомості обсягів робіт для можливості визначення вартості договірної ціни, адже є сумніви щодо існування бетонних лотків «В-20».

Відповідь:

19 лют. 16:50

У відомості обсягів робіт на поточний середній ремонт автомобільної дороги "О0542 Ясинувата-Желанне на ділянці, км 11+150 – км 18+600" п. 82 зазначені не бетонні лотки В-20, а бетонні блоки В-20 в яких В-20 означає марку бетону. При проектуванні водовідводу з проїзної частини, проектна організація керується типовим проектним рішенням ТП 503-09-7.84, в якому надані типові розміри водовідвідних споруджень на дорогах.

Щодо підтвердження Учасника кваліфікаційним критеріям

21 лют. 14:33 Є відповідь
Доброго дня! Тендерною документацією (Розділ 3 п. 1) передбачено, Учасник, між іншим, завантажує на електронний торгівельний майданчик: інформацію та документи, що підтверджують відповідність Учасника кваліфікаційним критеріям (відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі) (згідно з додатком № 4) та копії посвідчень відповідних спеціалістів на право керування машинами відповідних категорій. Ми, як потенційний учасник закупівлі, маємо на меті залучати автотранспортні засоби, техніку на підставі договорів про надання послуг з перевезення та/або надання послуг будівельною технікою. В такому разі водії/оператори техніки не є співробітниками підприємства-учасника закупівлі. Зважаючи на викладене просимо внести зміни в Тендерну документацію, зазначивши, що копії посвідчень відповідних спеціалістів на право керування машинами відповідних категорій не надаються Учасником в разі залучення автотранспортних засобів та техніки на підставі договорів про надання послуг. Дякуємо за відповідь.

Відповідь:

26 лют. 15:55

Замовником заплановано внесення змін до тендерної документації.

Щодо забеспечення тендерної пропозиції

21 лют. 14:37 Є відповідь
Доброго дня! Тендерною документацією (Розділ 3 п. 2) передбачено надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі банківської гарантії та висунені вимоги до такої банківської гарантії. Між іншим зазначено: Замовник (бенефіціар) відхиляє тендерну пропозицію Учасника, що отримав гарантію в установі банку-гаранту, у якого були випадки несплати гарантом коштів за гарантією на вимогу Замовника (бенефіціара), яку було своєчасно висунуто відповідно до умов зазначеної гарантії та вважає таку пропозицію не забезпеченою. Зважаючи на те, що потенційний учасник закупівлі не знає та не може знати (з’ясувати) в яких банківських установах були випадки несплати гарантом коштів за гарантією на вимогу Замовника (бенефіціара), просимо надати вичерпний перелік таких банківських установ або прибрати згадану вимогу з тендерної документації. Дякуємо за відповідь.

Відповідь:

26 лют. 15:55

Замовником заплановано внесення змін до тендерної документації.

Щодо забеспечення тендерної пропозиції

21 лют. 14:41 Є відповідь
Доброго дня! Тендерною документацією (Розділ 3 п. 2) передбачено надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі банківської гарантії та висунені вимоги до такої банківської гарантії. Між іншим зазначено: Банківська гарантія повинна мати повне грошове забезпечення (покриття). Документи, які свідчать про факт грошового забезпечення (покриття) банківської гарантії надаються Учасником в складі тендерної пропозиції. Просимо роз’яснити: які саме документи, що свідчать про факт грошового забезпечення (покриття) банківської гарантії мають бути надані Учасником в складі тендерної пропозиції? Дякуємо за відповідь.

Відповідь:

26 лют. 15:55

Підтвердженням факту грошового забезпечення (покриття) банківської гарантії, як приклад, може бути довідка з банку-гаранту про наявність на рахунку коштів, які є грошовим покриттям банківської гарантії, та виписка по особовому рахунку з банку тощо.

Уточнення вимог тендерної документації

24 лют. 14:17 Є відповідь
Добрий день! Абзацом 5 (підпунктом 15) пункту 1 розділу 3 "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції тендерної документації на закупівлю послуг ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт». ДК 021:2015: 45233142-6 - Ремонт доріг. Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О0542 Ясинувата - Желанне на ділянці км 11+150 - км 18+600» календарний графік виконання робіт, передбачених предметом закупівлі із зазначенням видів та обсягів робіт згідно з відомостю обсягів робіт (окремий файл) (відповідно до додатку №10), проте в додатку №10 в зразку графіка відстуній стовбець "обсяги". Просимо уточнити вимоги щодо форми графіка.

Відповідь:

26 лют. 15:56

Календарний графік виконання робіт по об’єкту Закупівлі складається на підставі підсумковій відомості ресурсів, де зазначено трудомісткість виконуваних робіт. По кожному виду робіт є нормативна трудомісткість виконуваних робіт, згідно з якою виконується розрахунок кількісті днів.

Щодо забеспечення тендерної пропозиції

25 лют. 10:40 Є відповідь
Доброго дня! Тендерною документацією (Розділ 3 п. 2) передбачено: Замовник (бенефіціар) відхиляє тендерну пропозицію Учасника, що отримав гарантію в установі банку-гаранту, у якого були випадки несплати гарантом коштів за гарантією на вимогу Замовника (бенефіціара), яку було своєчасно висунуто відповідно до умов зазначеної гарантії та вважає таку пропозицію не забезпеченою. Звертаємо Вашу увагу, що учасник не знає і не може знати про такі випадки, природу та причини їх виникнення. Учасник оформлює банківську гарантію на умовах, визначених відповідним із Банком-гарантом договором. Банківська гарантія носить особистий характер і Учасник закупівлі не несе відповідальності за взаємовідносини банківських установ із третіми особами. Таке положення Тендерної документації носить дискримінаційний характер та може стати причиною для необ’єктивної та упередженої оцінки тендерних пропозицій учасників закупівлі. На підставі викладеного, з метою запобігання корупційним діям і зловживанням, просимо прибрати згадане положення з тендерної документації. Дякуємо за відповідь.

Відповідь:

26 лют. 15:56

Замовником заплановано внесення змін до тендерної документації.

Інформація про замовника

Назва:
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ:
38144140
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84306, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6