Планшет Samsung Galaxy Tab A 8.0" (2019) 2/32GB LTE Black

Запитання щодо закупівлі

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

10 лют. 09:40 Є відповідь
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ? - Просимо розтлумачити поняття «очікувана вартість… з ПДВ», «бюджет закупівлі.. .з ПДВ». Ви вимагаєте подавати пропозиції виключно з ПДВ чи мається на увазі – цінова пропозиція з усіма податками і зборами, включаючи пропозиції суб»єктів підприємницької діяльності неплатників ПДВ, які можуть подавати свої пропозиції з усіма податками і зборами, які передбачені для виплат законодавством України для неплатників ПДВ?

Відповідь:

10 лют. 09:52

Добрий день! 1) так, на торги допускаються товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі, що вказані в тендерній документації, за умови, що технічні та якісні характеристики товарів учасника не гірші за вимоги замовника. В тендерній документації зазначена вимога щодо зазначення учасниками торгової марки, моделі товару, що пропонується ними в тендерній пропозиції. 2) до участі в закупівлі допускаються учасники з будь-якою категорією платника податків, що відповідає чинному законодавству України. При участі у торгах фізичної особи-підприємця, що не є платником ПДВ, ціна його тендерної пропозиції після аукціону буде розглядатися як остаточна.
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

щодо технічних характеристик товару

10 лют. 16:08 Є відповідь
Шановний Замовнику. У зв'язку з тим, що у вимогах до технічних характеристик товару були вказані не основні, а повні характеристики відповідної моделі, надайте, будь ласка відповідь. Чи розглядається еквівалент товару у якого деякі технічні характеристики відрізняються від вказаної моделі, а саме: 1. габаритні розміри товару приблизно на 20% меньші при збережені діагоналі дісплею 8"; 2.Зменшення ваги на до 15%; 3. Зменшення емнсті батареї до 2% при збережені кількості годин роботи у порівнянні з товаром вказаної моделі; 4. Заміна кольору з чорного на сріблястий? Заздалегідь вдячні за розгорнуту відповідь.

Відповідь:

10 лют. 16:35

Шановний Учасник. Замовником будуть розглядатися еквівалент товару, але технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими. У випадку надання учасником еквіваленту він має надати порівняльну таблицю запропонованого товару з кращими технічними характеристиками, який вимагає Замовник. (Додаток №3 Тендерної документації).
Назва:
ПП "ІТ МАСТЕР СЕРВІС"
Код ЄДРПОУ:
38773345
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61051, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ШТУРМОВА, будинок 37

Інформація про замовника

Назва:
Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
Код ЄДРПОУ:
40109079
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 58000, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 24