Комп`ютерне обладнання

Запитання щодо закупівлі

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

11 лют. 09:07 Є відповідь
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ? - Просимо розтлумачити поняття «очікувана вартість… з ПДВ», «бюджет закупівлі.. .з ПДВ». Ви вимагаєте подавати пропозиції виключно з ПДВ чи мається на увазі – цінова пропозиція з усіма податками і зборами, включаючи пропозиції суб»єктів підприємницької діяльності неплатників ПДВ, які можуть подавати свої пропозиції з усіма податками і зборами, які передбачені для виплат законодавством України для неплатників ПДВ?

Відповідь:

11 лют. 09:18

Не допускаються на торги товари, торгові марки або моделі які відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних в тендерній документації. Всі учасники закупівлі зобов'язані вказувати торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника, така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; . Ціна вказана в закупівлі остаточна. Якщо ФОП є неплатником ПДВ, то система самостійно обирає найменшу цінову пропозицію, яка є остаточною та до якої не додається сума 20% ПДВ. Система не порівнює ціни всіх учасників без ПДВ.
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Технічна специфікація

11 лют. 09:31 Є відповідь
Шановний Замовнику, в технічній специфікації (Таблиця №1) прописана вимога "Операційна система: Windows 7 (ліцензія)". На даний момент не існує можливості отримати ліцензійну Windows 7, окрім цього підтримка даної ОС давно припинена. Чи будете Ви розглядати аналоги даної ОС? (наприклад, Windows 10)

Відповідь:

11 лют. 10:14

Доброго дня, так, аналоги даної ОС будуть розглядатися.
Назва:
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
Код ЄДРПОУ:
20009888
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01042, Київська область, Київ, вул.Івана Кудрі, буд.13/2, кв.32

Інформація про замовника

Назва:
Управління соціальної політики Тернопільської міської ради
Код ЄДРПОУ:
03195636
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 46002, Тернопільська область, Тернопіль, Лисенка,8