Нафта і дистиляти (09130000-9) (паливо дизельне)

Запитання щодо закупівлі

Щодо строків поставки

13 лют. 10:04 Є відповідь
Згідно п. 3.1 тендерної документації строк постачання 45 календарних днів з дати підписання договору, однак зважаючи на те, що заводами виробниками початок виробництва палива дизельного ДП-Л-Євро5-В0 почнеться не раніше кінця березня просимо Вас збільшити строк постачання до 01.06.2020 року., так як даний пункт дискременує учасників.

Відповідь:

17 лют. 14:32

Процедура закупівлі палива дизельного літнього проводиться відповідно до Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони” (надалі – Закон). Враховуючи терміни проведення процедури закупівлі, орієнтовний термін підписання договору, на постачання палива дизельного, друга половина березня місяця, саме з початком виробництва заводами палива дизельного літнього. З метою недискримінації учасників і можливості постачання в установлені терміни, Замовником процедура закупівлі розділена на п’ять лотів. З врахуванням вищевикладеного Замовник не вбачає потреби в збільшенні термінів постачання.

Щодо надання копій паспорту якості.

13 лют. 10:10 Є відповідь
згідно пункту 3.2.2 тендерної документації Замовником вимагається надання сканованого оригіналу або копію документа виробника (паспорт, декларація, тощо) щодо якості продукції, яка пропонується до постачання, за всіма показниками передбаченими ДСТУ, також у тендерній документації зазначається, що Товар, який пропонується учасником до постачання повинен бути свіжого виробництва (строк від дати виготовлення до постачання військовим повинен становити не більше 2-х місяців). Звертаючи увагу на те що дизельне паливо ДП-Л-ЄВРО5-В0 виробляється сезоно (у теплу пору року) неможливо прикріпити копію папорту ДП-Л-ЄВРО5-В0 з датою виробництва пізніше 12.12.2019р. Просимо надати роз’яснення щодо надання копії паспорту якості у складі тендерної пропозиції.

Відповідь:

17 лют. 14:32

Учасник при поданні цінових пропозицій повинен надати сканований оригінал або копія документа виробника (паспорт, декларація, тощо) щодо якості продукції, яка пропонується до постачання, за всіма показниками передбаченими ДСТУ. Обмежень щодо терміну видачі паспорта, на етапі подання цінових пропозицій, Замовником не встановлено.

Інформація про замовника

Назва:
Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ)
Код ЄДРПОУ:
00034022
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03168, м. Київ, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 6