ДК 021:2015:09310000-5 “Електрична енергія” (Електрична енергія)

Запитання щодо закупівлі

Запитання

4 бер. 14:00 Є відповідь
Доброго дня! Повідомте, будь ласка, про характер роботи підприємства (сезонна чи постійна)? Чи є АСКОЕ, та у разі наявності повідомте примірний графік споживання? Чи включено до вартості тариф на передачу та інші витрати?

Відповідь:

5 бер. 11:04

Доброго дня! Управління каналів річки Інгулець здебільшого має сезонний характер роботи, електроенергія закуповується для роботи насосних станцій. Точки обліку електричної енергії відносяться до групи об’єктів «А» та групи «В». Ми не можемо спрогнозувати роботу насосних станцій заздалегідь і надати Вам графік споживання електричної енергії, так як це залежить від впливу різноманітних чинників, таких як заявки водокористувачів та погодних умов. Середньомісячне споживання електроенергії об’єктами УКРІ групи «А» у зимовий період з листопада по березень становить 6 000 кВТ. Інформація щодо середньомісячного обсягу споживання електроенергії точками обліку групи «В» знаходиться у Додатку 4 до Проєкту Договору. Так, складова ціни тендерної пропозиції на електричну енергію, яку пропонує учасник, повинна включати, регульований тариф на послуги з передачі електричної енергії, установлений НКРЕКП, який учасник (постачальник) оплачує операторові системи передачі. Згідно з Порядком встановлення (формування) тарифу на послуги з передачі електричної енергії, НКРЕКП встановлює тариф на такі послуги. Відповідні постанови НКРЕКП розміщені на сайті Регулятора. При розрахунку ціни тендерної пропозиції учасник не повинен включати в неї тариф на послуги з розподілу електричної енергії ОСР. Оплату за послуги з розподілу Управління каналів річки Інгулець здійснюватиме самостійно.

Додаток 2

4 бер. 14:14 Є відповідь
Доброго дня! У додатку 2 розміщено пошкоджений файл. Його не можливо відкрити, відповідно доступ до його вмісту обмежено. Прохання повторно завантажити файл у належному стані.

Відповідь:

5 бер. 11:05

Шановний Учасник, дякуємо Вам за зауваження, до Додатку 2 будуть внесені зміни, тому у найближчий термін його буде перезавантажено.

Інформація про замовника

Назва:
УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬ
Код ЄДРПОУ:
42749093
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 57300, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Центральна, буд. 196