Мережеве обладнання

Запитання щодо закупівлі

Щодо аналогів

20 лют. 12:48 Є відповідь
Доброго дня! Чи моливо надавати на розгляд обладнання/матеріали зі схожими технічними характеристиками інших виробників? Дякую!

Відповідь:

21 лют. 21:08

Доброго дня! В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, вважати вираз "або еквівалент".
Назва:
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЇ МЕРЕЖ"
Код ЄДРПОУ:
34746208
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

21 лют. 10:56 Є відповідь
- Чи приймаєте Ви пропозиції, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати учасників закупівлі вказувати торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає усім вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ? - Просимо розтлумачити поняття «очікувана вартість… з ПДВ», «бюджет закупівлі.. .з ПДВ». Ви вимагаєте подавати пропозиції виключно з ПДВ чи мається на увазі – цінова пропозиція з усіма податками і зборами, включаючи пропозиції суб»єктів підприємницької діяльності неплатників ПДВ, які можуть подавати свої пропозиції з усіма податками і зборами, які передбачені для виплат законодавством України для неплатників ПДВ?

Відповідь:

21 лют. 21:17

1)Щодо 1 питання. В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, вважати вираз "або еквівалент". 2) Відносно 2 питання. В додатку 1 до Оголошення (Технічне завдання) передбачено, що Учасник повинен зазначити конкретні технічні характеристики та марки запропонованого в тендерній закупівлі товару. 3) Щодо 3 питання. Згідно умов тендерної документації Учасником закупівлі можуть бути як платники ПДВ так і не платники ПДВ. Оцінка пропозицій Учасників неплатників ПДВ та платників ПДВ розглядаються як остаточні. Учасник повинен зазначити ціну за одиницю товару та загальну вартість пропозиції з ПДВ (якщо Учасник є платником ПДВ) або без ПДВ (якщо Учасник не є платником ПДВ). Вартість пропозиції Учасника який є платником ПДВ та Учасника який не є платником ПДВ оцінюється на рівних умовах.
Назва:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЄДРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Проект договору.

24 лют. 15:19 Є відповідь
Шановний замовнику, відповідно до умов тендерної документації, учасник зобов’язаний надати проект договору поставки (заповнений). В складі тендерної документації проект відсутній, тоді, мається на увазі, що учасник закупівлі використовує свій проект? - просимо надати роз’яснення. Дякуємо.

Відповідь:

25 лют. 10:09

Доброго дня! Проект договору дозавантажено до закупівлі.
Назва:
ТОВ "ДЕПС СОЛЮШЕНЗ"
Код ЄДРПОУ:
40048577
Веб сайт:
Адреса:
Україна

Інформація про замовника

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Золочівська центральна районна лікарня"
Код ЄДРПОУ:
01996272
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 80700, Львівська область, Золочів, Академіка Павлова 48