Костюми-утеплювачі

Запитання щодо закупівлі

Висновок

24 бер. 19:57 Є відповідь
Доброго вечора! Просимо уточнити, чи можна на підтвердження якості товару надати лише один висновок про результати перевірки ККУ, вид 2? Чи обов'язково потрібно і на ШКУ надати?

Відповідь:

27 бер. 11:00

Доброго дня. Необхідно надати висновок на виріб (костюм-утеплювач). У зв'язку з тим, що ТУ на куртку костюма-утеплювача та штани костюма-утеплювача різні, допускається окремі висновки на куртку та штани.

Аналогічний договір

24 бер. 20:00 Є відповідь
Чи можна на підтвердження аналогічного договору надати договір з предметом закупівлі, який буде відповідати коду ДК 35810000-5, але предмет закупівлі буде, наприклад КЛП.

Відповідь:

27 бер. 11:14

Доброго дня. Допускається надання договорів на аналогічну продукцію, в тому числі на закупівлю костюма літнього польового.

Висновок центру

26 бер. 18:13 Є відповідь
Доброго дня. У складі своєї тендерної пропозиції учасник повинен надати документи, що підтверджують якість товару (висновок про результати перевірки зразка предмета речового майна, виданий Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України). Скажіть будь ласка про чинність висновку, тобто він повинен бути чинним на момент подання пропозиції, чи це не важливо ?

Відповідь:

27 бер. 11:02

Доброго дня. Всі документи документи визначені додатком 3 повинні бути дійсними на момент подання пропозиції.

Копія

31 бер. 12:04 Є відповідь
Доброго дня! Під словом копія потрібно завантажити відсканований оригінал документу або завірену копію документу? Дякую!

Відповідь:

31 бер. 13:53

Доброго дня. В тендерній пропозиції учасник має надати копії документів, тобто відскановані документи (з оригіналу або з копії).

Довідка щодо відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення

1 квіт. 16:36 Є відповідь
Доброго дня, чи можливо надати переможцю довідки, щодо службової (посадової) особи учасника та на юридичну особу, яких не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення, сформованих на електроному ресурсі, а саме на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції?

Відповідь:

2 квіт. 09:45

Можливо

документи переможця

1 квіт. 16:41 Є відповідь
Доброго дня, надайте роз'яснення, переможцю потрібно надати документи, передбачені пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою статті 17 в паперому вигляді чи достатньо завантажити на електронний майданчик?

Відповідь:

2 квіт. 09:46

Переможець торгів у строк, що не перевищує п'яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої статті 17 Закону.

Інформація про замовника

Назва:
Служба зовнішньої розвідки України
Код ЄДРПОУ:
33240845
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04107, Київська область, Київ, вул. Нагірна, буд. 24/1