ДК 021:2015 : 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Навчально-комп’ютерний комплекс)

Запитання щодо закупівлі

Підтвердження ліцензійності програмного забезпечення Microsoft,про аналоги та еквіваленти предмета закупівлі та Уточнення

9 квіт. 14:38 Є відповідь
Шановний Замовник! 1)З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» 2)Чи потрібно вам: монтаж,встановлення,підключення,навчання,введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару? Дякуємо за відповідь! 3)Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD? Дякуємо за відповідь!

Відповідь:

9 квіт. 16:43

Шановний учаснику! На Ваші запитання повідомляємо наступне. 1.Доводимо до Вашого відома, що надання авторизаційного листа-підтвердження від офіційного дистриб’ютора компанії «Microsoft» в Україні є дискримінаційною та неправомірною відповідно до статті 3 Закону «Про публічні закупівлі». Згідно загальних принципів господарювання за статтею 6 Господарського кодексу України та статті 627 Цивільного кодексу України, суб’єкт господарювання вільний у виборі контрагентів за договорами для досягнення своїх господарських цілей та отримання прибутку. Встановлення вимоги щодо надання авторизаційного листа обмежує коло можливих учасників закупівлі, тими що мають безпосередні правовідносини із виробником продукції та дискримінує участь тих, хто таких відносин на пряму із підприємствами не мають. Згідно з політикою компанії «Microsoft», для того, щоб придбати та успішно поставити аутентичну ліцензійну продукцію суб’єкт господарювання не має бути обов’язково авторизованим партнером компанії чи дистриб’ютора. Продукція компанії «Microsoft» має групу ознак, за якими можливо визначити її оригінальність (офіційна сторінка: https://www.microsoft.com/uk-ua/howtotell/Hardware.aspx?tab=PCPurchase). Для участі в торгах допускаються пропозиції з еквівалентами (аналогами) товару, що своїми функціональними, технічними та якісними характеристиками відповідають вказаним технічним та якісним характеристикам товару з не меншими та не гіршими технічними вимогами, ніж ті, що зазначені в технічних вимогах до предмету закупівлі. Ураховуючи викладене, необхідності вносити зміни до тендерної документації немає потреби, оскільки постачання товару проводиться з дотриманням законодавства про авторські права та ліцензійної політики Microsoft. 2. Відповідно до п.4 та п. 5 додатку 4 Доставку, монтаж, встановлення, введення в експлуатацію, підключення обладнання здійснює Постачальник та забезпечує навчання кінцевих користувачів. 3. Аналоги та еквіваленти товару, що є предметом закупівлі з характеристиками не нижче ніж зазначені в Додатку 4 до ТД допускаються та будуть розглянуті. Системні блоки на базі процесора AMD допускаються, якщо їх всі технічні характеристики не гірше ніж зазначені у технічних вимогах до предмету закупівлі.

Щодо облаштування кабінету

11 квіт. 21:59 Є відповідь
Шановний Замовник. У Додатку 4 вказано : "Доставку, монтаж, встановлення, введення в експлуатацію та підключення обладнання для навчальних кабінетів здійснює Постачальник. ". Також потрібне "налаштування проектора та екрану з підключенням до комп’ютера вчителя, необхідні інструменти для налаштування, кріплення для проектора, необхідну кількість кабелів, коробів для кріплення проектора". Чи вірно ми розуміємо: в кабінетах у школах підготовлено все для підключення комплектів персональних комп'ютерів та ДБЖ у мережу ? ( тобто достатня кількість розеток електричних та мережевих, є у наявності комутатор)?

Відповідь:

15 квіт. 15:54

Шановний ймовірний Учасник, шкільні кабінети обладнані достатньою кількістю розеток електричних та мережевих, є у наявності комутатори. Вимогами Тендерної документації малось на увазі повне підключення комп’ютерів до мережі, монтаж проектора та екрану, тобто повне введення в експлуатацію (100% готовність комплекту до роботи)

Щодо програмного забезпечення

11 квіт. 22:09 Є відповідь
Шановний Замовник. Чи будете Ви розглядати, як такий, що відповідає Вашим вимогам ліцензійний пакет офісного програмного забезпечення на основі ліцензій вільного поширення Libre Office?

Відповідь:

15 квіт. 15:52

Шановний ймовірний Учасник, Аналоги та еквіваленти, такі як Libre Office, допускаються та будуть розглянуті.

Інформація про замовника

Назва:
Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
Код ЄДРПОУ:
02146268
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 61045, Харківська область, Харків, вул. Шекспіра, 8-А