Електрична енергія (енергія електрична)

Запитання щодо закупівлі

щодо документації

3 черв. 15:21 Є відповідь
Шановний замовник. Просимо завантажити тендерну документацію у форматі Word для корректної підготовки тендерної пропозиції.

Відповідь:

4 черв. 13:00

Доброго дня! Дякуємо за запитання. На засіданні тендерного комітету було вирішено залишити тендерну документацію у форматі PDF.

Щодо розподілу

3 черв. 15:55 Є відповідь
Шановний Замовник, просимо Вас повідомити чи врахована в складі очікуваної вартості предмету закупівлі вартість оплати за послугу з розподілу Оператору Системи Розподілу?

Відповідь:

4 черв. 16:00

Доброго дня!Дякуємо за запитання, Лот 1: До складу очікуваної вартості предмету закупівлі включено оплату з розподілу Оператору Системи Розподілу в об'ємі 81 000,00 кВт Решта обсягу 1 808 790 кВт. – Замовник сплачує самостійно оператору системи розподілу. Лот 2: До складу очікуваної вартості предмету закупівлі включено оплату з розподілу Оператору Системи Розподілу. Для детальнішої інформації дивіться Додаток 4 до ТД

Щодо передачі

3 черв. 15:55 Є відповідь
Доброго дня! Чи включено до очікуваної вартості закупівлі тариф на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» згідно Постанова НКРЕКП від 10.12.2019р. № 2668?

Відповідь:

4 черв. 12:58

Доброго дня! Дякуємо за запитання .Тариф на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» згідно Постанова НКРЕКП від 10.12.2019р. № 2668 включений до очікуваної вартості закупівлі .

Щодо вимоги

3 черв. 16:02 Є відповідь
Шановний замовнику. Згідно Додатку 1 до тендерної документації наявна вимога щодо подання документів переможця в паперовому вигляді, а саме: "... надані за адресою: 40021 м. Суми, вул. Герасима Кондратьева". Відповідно до ст. 17 п. 6 Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Просимо внести зміни до тендерної документації та привести документацію у відповідності до діючого законодавства України.

Відповідь:

4 черв. 16:01

Доброго дня!Дякуємо за запитання . Відповідно до роз'яснення Міністерства економіки , торгівлі та сільського господарства України в паперовому вигляді Переможцю тендеру необхідно надати довідки до яких не має вільного доступу, а саме: - довідка з МВС про те, що особа , яка підписала тендерну пропозицію переможця, не засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому порядку; -оригінал/нотаріально засвідчену копію довідки з Уповноваженого органу про відсутність у Переможця заборгованості зі сплати податків зборів( обов'язкових платежів). Всі інші документи надавати лише шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель.

щодо мови

3 черв. 16:04 Є відповідь
Шановний Замовник. відповідно до ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити обов’язкову інформацію, у т.ч. про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції та найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія. Вказані порушення можуть привести до проведення моніторингу закупівлі Держаудитслужбою, у зв’язку з даними автоматичних індикаторів ризиків, що може привести до відміни процедури закупівлі. Просимо внести зміни

Відповідь:

4 черв. 13:07

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Уточніть будь ласка суть питання.

щодо мови

4 черв. 13:11 Є відповідь
Шановний замовник, дякуємо за наданні відповіді. Стосовно мови повідомляємо, що інформацію необхідно надати безпосередньо в оголошенні про провдення відкритих торгів, так як відповідно до ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити обов’язкову інформацію, у т.ч. про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції. Не надання інформації про мову в оголошенні про закупівлю вважається порушенням, що може привести до проведення моніторингу закупівлі Держаудитслужбою та відміни процедури закупівлі.

Відповідь:

5 черв. 15:58

Доброго дня. Дякуємо за звернення. Форма оголошення про проведення відкритих торгів була заповнена згідно форми затвердженої Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівні України 22.03.2016 №490 (чинний на сьогоднішній день) в якій відсутній пункт про мову. Проте згідно ст. 21 ЗУ "Про публічні закупівлі" оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити обов’язкову інформацію, у т.ч. про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції. У зв'язку з цим нами буде направлено лист до НКРЕКП для роз'яснення даної невідповідності.

Інформація про замовника

Назва:
Квартирно-експлуатаційний відділ м. Суми
Код ЄДРПОУ:
26622590
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40021, Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165