Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

Комп'ютерне обладнання

Запитання щодо закупівлі

Прохання

4 черв. 2020 15:22 Є відповідь
Шановний Замовник! Прошу завантажити тендерну документацію у форматі DOC/DOCX аби зміст документації можна було копіювати. Це необхідно для того, щоб учасникам було легше заповнювати форму пропозицію та проект договору тощо, щоб не набирати текст вручну. Сподіваємося на ваше розуміння і на те, що ви не збираєтеся створювати учасникам торгів незручності. Дякуємо за відповідь!

Відповідь:

9 черв. 2020 12:57

Шановний Учасник! Проведення допорогових закупівель регламентується Інструкцією про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», затвердженою наказом ДП «Прозоро». Інформацію стосовно закупівлі Комп’ютерного обладнання розміщено у розширеннях передбачених вищезазначеною Інструкцією. При цьому для зручності Учасників проект договору розміщено у розширенні docx.
Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Код ЄДРПОУ:
41860186
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54017, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В

Про аналоги та еквіваленти предмета закупівлі

4 черв. 2020 15:25 Є відповідь
Шановний Замовник! Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі. Дякуємо за відповідь!

Відповідь:

9 черв. 2020 12:29

Шановний Учасник! У додатку №1 до Оголошення зазначено: Усі посилання на конкретну торговельну марку товару чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати в розумінні "аналог та/або еквівалент". У цьому ж додатку зазначено технічні, якісні та інші характеристики товару, що є суттєвими для Замовника.
Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Код ЄДРПОУ:
41860186
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54017, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В

Інформація про замовника

Назва:
Позашкільний навчальний заклад «Центр естетичного виховання «Гармонія» Деснянського району міста Києва
Код ЄДРПОУ:
26387769
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 02217, Київська область, Київ, Миколи Закревського, 19-б