Відхилена
вимога

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ритуксимаб 500 мг)

Запит про внесення змін до тендерної документації. Проаналізувавши основні умови ТД, вважаємо, що існують об’єктивні передумови для внесення змін до неї.

У відповідності до п. 3 Розділу VІ Тендерної документації ПРОЕКТ ДОГОВОРУ ПРО ЗАКУПІВЛЮ товарів за державні кошти викладено в Додатку №4 до ТД. Пунктом 2.3 ПРОЕКТУ ДОГОВОРУ ПРО ЗАКУПІВЛЮ товарів за державні кошти (надалі – Проект договору) визначено, що «Адреса пункту призначення (складу ЗАМОВНИКА в Києві чи Київській обл.) визначається ЗАМОВНИКОМ в момент підтвердження ним отриманого від ПОСТАЧАЛЬНИКА повідомлення про поставку продукції, складеного ПОСТАЧАЛЬНИКОМ за формою, встановленою у Додатку № 2 до цього Договору (далі за текстом – повідомлення про поставку)». У відповідності до ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об'єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Звертаємо увагу, що транспорті витрати на доставку продукції є складовими ціноутворення її собівартості, які кожний Учасник обраховує при формуванні цінової пропозиції. Але у зв’язку з відсутністю в п. 2.3 Проекту договоруконкретної адреси пункту доставки продукції у учасників відсутня можливість прорахувати точно всі складові ціноутворення собівартість продукції, тобто кожен учасник при формуванні цінової пропозиції буде вимушений включати у собівартість продукції максимально можливий розмір транспортних витрат, що призведе до збільшення вартості закупівлі продукції та, відповідно, до збільшення витрат бюджетних коштів. Тим самим буде порушено принцип максимальної економії, ефективності та пропорційності. Крім іншого відсутність конкретної адреси пункту доставки продукціїпорушує принцип відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, а такожможе стати підґрунтям для зловживань та сприяти скоєнню корупційних дій. На підставі вище викладеного просимо Вас у відповідності до ч.2 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» зазначити в п. 2.3 та п. 4.7 Проекту договору конкретний адрес пункту доставки даної продукції. Згідно з ч.2 ст.24 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше семи днів. Відповідь просимо оприлюднити у строки та відповідно до вимог, вказаних у Законі України «Про публічні закупівлі».
Дати подачі:
1 лип. 15:28
Дата зміни:
16 лип. 11:01
Тип:
оскарження умов тендера
ID:
1b2582541c4c4b79a8d65b5b01f08f94
Ідентифікатор:
UA-2020-06-15-007836-c.a4
Рішення замовника
Дата прийняття рішення:
6 лип. 12:30
Статус:
відхилена
Добрий день. Дякуємо за інтерес до закупівель Державного підприємства "Медичні закупівлі України". У відповідь на Вашу вимогу зауважуємо, що тендерна документація на закупівлю лікарського засобу складена замовником із дотриманням принципів здійснення публічних закупівель відповідно до статті 5 Закону України "Про публічні закупівлі", не містить вимог, що обмежують конкуренцію чи призводять до дискримінації учасників. Повідомляємо, що роз’яснення міститься у вкладеному файлі.
Документи, що прикріплені замовником
Назва документу Тип документу Конфіденційність Дата розміщення
pdf
Відповідь на вимогу.pdf

Тип документу:

Не вказано

Конфіденційність:

Дата розміщення:

6 лип. 12:30
Автор
Назва:
ТОВ "Людмила-Фарм"
Код ЄДРПОУ:
24741764
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03057, м. Київ, м.Київ, вул. Зоологічна, 5/1А
Ім'я:
Ольга Артамонова
Володіння мовою:
Телефон:
+380968184020
E-mail:
Факс:
Інформація про замовника
Назва:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Код ЄДРПОУ:
42574629
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7