Відхилена
вимога

ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ритуксимаб 500 мг)

Запит про внесення змін до тендерної документації. Проаналізувавши основні умови ТД, вважаємо, що існують об’єктивні передумови для внесення змін до неї.

Пунктом 7.6. РозділуІ. Додатку 2до ТД визначені вимоги щодо реєстрації лікарського засобу, а саме «Письмове зобов’язання (у довільній формі) Заявника/Виробника зареєструвати лікарський засіб в Україні для його застосування на території України до моменту укладання договору». Пунктом 1 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів, який затверджено постановою Кабінету Міністрів Українивід 26 травня 2005 р. № 376 (надалі – Порядок №376) визначено, що цей Порядок встановлює механізм проведення державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, визначених статтею 2 Закону України "Про лікарські засоби" (далі - лікарські засоби), застосування яких в Україні допускається тільки після такої реєстрації. У відповідності до п. 2 Порядку №376 державна реєстрація лікарського засобу здійснюється МОЗ на підставі заяви та результатів експертизи реєстраційних матеріалів на такий засіб, проведеної Державним експертним центром МОЗ (далі - Центр) у визначеному МОЗ порядку. В зв’язку з тим, що проведення державної реєстрації лікарського засобу законодавством України покладено на Міністерство охорони здоров’я України Заявник/Виробник апріорі не має право надавати письмове зобов’язання зареєструвати лікарський засіб в Україні в зв’язку з тим, що Заявник/Виробник не здійснює державну реєстрацію лікарського засобу це функція МОЗ України Просимо привести ТД до вимог законодавства України шляхом викладення п. 7.6. розділу І Додатку 2 до ТД у наступній редакції «Письмове зобов’язання (у довільній формі) Заявника/Виробника здійснити всі передбачені для Заявника/Виробника законодавством України дії направлені на здійснення державної реєстрації лікарського засобу в Україні для його застосування на території України до моменту укладання договору». Згідно з ч.2 ст.24 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше семи днів. Відповідь просимо оприлюднити у строки та відповідно до вимог, вказаних у Законі України «Про публічні закупівлі».
Дати подачі:
1 лип. 15:26
Дата зміни:
16 лип. 11:01
Тип:
оскарження умов тендера
ID:
af2f1a9ef1844c819725afd2ae0ef0e6
Ідентифікатор:
UA-2020-06-15-007836-c.a1
Рішення замовника
Дата прийняття рішення:
6 лип. 11:59
Статус:
відхилена
Добрий день. Дякуємо за інтерес до закупівель Державного підприємства "Медичні закупівлі України". У відповідь на Вашу вимогу зауважуємо, що тендерна документація на закупівлю лікарського засобу складена замовником із дотриманням принципів здійснення публічних закупівель відповідно до статті 5 Закону України "Про публічні закупівлі", не містить вимог, що обмежують конкуренцію чи призводять до дискримінації учасників. Повідомляємо, що роз’яснення міститься у вкладеному файлі.
Документи, що прикріплені замовником
Назва документу Тип документу Конфіденційність Дата розміщення
pdf
Відповідь на вимогу.pdf

Тип документу:

Не вказано

Конфіденційність:

Дата розміщення:

6 лип. 11:59
Автор
Назва:
ТОВ "Людмила-Фарм"
Код ЄДРПОУ:
24741764
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03057, м. Київ, м.Київ, вул. Зоологічна, 5/1А
Ім'я:
Ольга Артамонова
Володіння мовою:
Телефон:
+380968184020
E-mail:
Факс:
Інформація про замовника
Назва:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Код ЄДРПОУ:
42574629
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7