Вугілля ДГ (13-100)

Запитання щодо закупівлі

Уточнення вимог Замовника

11 вер. 11:34 Є відповідь
Шановний замовнику! В Додатку 3 Технічні вимоги до тендерної документації Вами встановлена вимога, що для підтвердження відповідності товару технічним вимогам учасники повинні надати копію сертифікату (сертифікатів) генетичних, технологічних та якісних характеристик на вугілля, що пропонується Учасником, посвідчення про якість або інші документи, що засвідчують якість вугілля.Учаснику треба надати копії або сертифікату, або посвідчення про якість, чи всі вищезазначені документи?

Відповідь:

11 вер. 14:51

Всі наявні вищезазначені документи

Тендерна документація

11 вер. 11:58 Є відповідь
Доброго дня! Детально вивчивши Вашу тендерну документацію було встановлено, що Ви вимагаєте подання документів, які підтверджують наявність вагів на території Вознесенського району Миколаївської області. Дана вимога містить дискримінацію до учасників, чим порушуються вимоги п.1, п.4 ст. 5 та п. 4 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Вважаємо, що встановлені Замовником вимоги є дискримінаційними та не відповідають вимогам діючого законодавства України, оскільки обмежують коло учасників, що можуть взяти участь у Процедурі закупівлі, лише тими учасниками, які вже мають у власності або які вже орендують вагове обладнання на території Вознесенського району Миколаївської області. У зв’язку з чим, просимо максимально розширити коло учасників, які можуть прийняти участь у процедурі закупівлі та усунути дискримінаційні вимоги. Дякуємо заздалегідь.

Відповідь:

11 вер. 15:39

Мається на увазі, що приймання (зважування) вугілля можливе представником установи на території Вознесенського району, у Вас можуть бути у власності, орендовані,- ваги автомобільні підкладні, ("мобільні") незалежно від місця перебування. А також можливо договір на надання вам послуг зважування "мобільними вагами" або стаціонарними вагами на території Вознесенського району Миколаївської області (в тому числі місто Вознесенськ)

Інформація про замовника

Назва:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВОЗНЕСЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 72)"
Код ЄДРПОУ:
08564050
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 56500, Миколаївська область, місто Вознесенськ, вулиця Київська, будинок 300