ДК 021:2015 - 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги, (експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Луганській області) .

Запитання щодо закупівлі

Щодо аналогічного досвіду та розрахунків

30 вер. 08:19 Є відповідь
Шановний Замовник! 1. Законом в статті 16 передбачається, що Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям, серед яких одним з критеріїв є наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). В той же час Замовник встановлює в ТД вимогу про надання учасниками підтвердження досвіду по ДВОХ об'єктах. Замовником визначено, що "Аналогічним вважається договір по поточному дрібному ремонту та експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування", проте від учасників вимагається підтвердження в довідці зазначити "Обсяги будівельних робіт тис. грн." Просимо внести зміни у відповідності до діючого законодавства. 2. Пунктом 1 Розділу ІІІ передбачено, що "Розрахунок ціни має бути виконаний з використанням будь-якого сертифікованого програмного комплексу, в якому враховані останні зміни в галузевих стандартах з ціноутворення. Учасник обов’язково подає кошторисну документацію щодо тендерних торгів ще й в електронному вигляді у форматі - файл розширення IMD або BDCU або STS або bdcr." Не є зрозумілим зазначений великий обсяг інформації підтвердить Замовнику, адже цей блок документів буде учасниками визначатись як "Кошторис/Цінова пропозиція" і Замовник може ознайомитись з цими документами вже після аукціону. Більш того, за результатами аукціону вищезазначені документи вже не матимуть ніякої актуальності через можливу активність на аукціоні і зміни цінових пропозицій учасників. Тому, просимо видалити зазначений пункт з ТД. Дякуємо!

Відповідь:

1 жовт. 10:33

Дякуємо за запитання. У відповідь на Ваше питання повідомляємо: що, Вам необхідно керуватися положеннями Закону України «Про публічні закупівлі» (із змінами) та вимогами тендерної документації. Зазначені вимоги тендерної документації нададуть змогу обрати кваліфікованих учасників торгів, які мають відповідний позитивний досвід, з метою отримання замовником максимально актуальної та достовірної інформації, а також, які не порушують права та законні інтереси кваліфікованих учасників та не є перешкодою для подання ними пропозиції тендерних торгів.

щодо аналогічних договорів

2 жовт. 09:53 Є відповідь
Добрий день, зідно тендерної документації додатку 2 пункту 3 «Досвід виконання аналогічних договорів» для документального підтвердження виконання договору подається оригінал або копія виконаних робіт КБ-2В, КБ-3, потрібно надати усі акти по зазначеному договору ?

Відповідь:

2 жовт. 15:42

Дякуємо за запитання. У відповідь на Ваше питання повідомляємо: що, Вам необхідно керуватися положеннями Закону України «Про публічні закупівлі» (із змінами) та вимогами тендерної документації, а саме: Учасник надає оригінал або копію усіх актів виконаних робіт КБ-2В, КБ-3 по зазначеному договору.

згідно додатку 2

5 жовт. 15:58 Є відповідь
Згідно тендерної документації додатку 2 п. 3 «Виконання аналогічних договорів» на підтвердження досвіду виконання робіт надаються необхідні документи щонайменше по двох об’єктах з виконанням аналогічного виду робіт з об’ємом не менше 50 % від суми передбаченої вартості предмета закупівлі. Просимо надати роз’яснення мається на увазі, що об’єм робіт 50 % від очікуваної вартості стосується одного договору чи сумарно декілька договорів за останні 3 роки?

Відповідь:

6 жовт. 15:00

Дякуємо за запитання. У відповідь на Ваше питання повідомляємо: Вимога Замовника буде виконана якщо учасником у складі тендерної пропозиції буде надано документи, що підтверджують досвід виконання аналогічного договору - договорами по двох об’єктах з виконанням аналогічного виду робіт, з об’ємом не менше 50 % від суми передбаченої предметом закупівлі сумарно по всім поданим учасником договорам.

Інформація про замовника

Назва:
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКУ ТА УТРИМАННЯ МЕРЕЖІ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ОБЛАСТІ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Код ЄДРПОУ:
41908217
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 93405, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, проспект ЦЕНТРАЛЬНИЙ, буд. 59