20П-065_71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Сейсморозвідувальні дослідження на Західній ділянці Південно-Кобзівської площі за технологією 3D)

Запитання щодо закупівлі

Підтвердження права власності

28 вер. 17:45 Є відповідь
Згідно Додатку 2 до тендерної документації, (п.1. «Кваліфікаційні критерії до учасників закупівель» документації), Учасник має надати підтверджуючі документи щодо користування обладнанням (вказаного в пункті 1 даного критерію) на законних підставах: копії документів, що підтверджують право власності та/або договорів оренди. Питання: Які саме документи, що підтверджують право власності має надати учасник: 1. договір про купівлю (контракт на постачання обладнання) або 2. документи на розмитнення обладнання, або 3. накладні, або 4. акти щодо прийняття обладнання на баланс (внутрішнього переміщення основних засобів), виписка з балансу?

Відповідь:

29 вер. 16:31

Шановний учасник! Підтвердженням права власності на законних підставах на обладнання можуть слугувати наступні документи: договір про купівлю (контракт на постачання обладнання); платіжні документи, що підтверджують факт придбання обладнання; документи на розмитнення обладнання; акти щодо прийняття обладнання на баланс (внутрішнього переміщення основних засобів), виписка з балансу.

підтвердження права власності

1 жовт. 15:17 Є відповідь
В продовження , щодо підтвердження права власності на обладнання (ВІДПОВІДЬ ЗАМОВНИКА ЗАРЕЄСТРОВАНО 29.09.2020, 16:31) виникло питання: Чи буде достатнім підтвердження права власності одним з документів, що зазначено у попередній відповіді?

Відповідь:

2 жовт. 21:29

Шановний учасник! Для підтвердження права власності на законних підставах на обладнання достатньо надання одного з наступних перелічених документів: договору про купівлю (контракту на постачання обладнання); платіжного документу, що підтверджує факт придбання обладнання; документу на розмитнення обладнання; акту щодо прийняття обладнання на баланс (внутрішнього переміщення основних засобів), виписки з балансу.)

Щодо подання цінової пропозиції

6 жовт. 17:49 Є відповідь
У який строк (на якому етапі) та у якій формі Учасники повинні здійснити завантаження цінової пропозиції, з урахуванням положень п.1.1 розд.ІІІ Тендерної документації, де вказано, що у разі проведення процедури відкритих торгів з оприлюдненням оголошення відповідно до ч. 3 ст. 10 Закону, цінова пропозиція не подається?

Відповідь:

7 жовт. 15:15

Згідно п.6 Додатка 2.4. Тендерної документації Учасник-переможець надає оновлену цінову пропозицію, що була запропонована в результаті аукціону за формою відповідно до додатку 1 до тендерної документації та з урахуванням роз’яснень наведених в п. 2, 3 розділу VII до тендерної документації. Строк подання таких документів зазначений в додатку №2.4 до тендерної документації.

Інформація про замовника

Назва:
АТ "Укргазвидобування"
Код ЄДРПОУ:
30019775
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Киев, вул. Кудрявська, 26/28