ДК 021:2015: 33110000-4 – Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Стаціонарна ангіографічна рентгенівська система цифрова)

Запитання щодо закупівлі

Щодо надання роз'яснень

12 жовт. 15:25 Є відповідь
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення, згідно вимог п. 1.1.1 Додатку 2 тендерної документації ДК 021:2015: 33110000-4 – Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини НК 024:2019 – 37623 Система рентгенівська ангіографічна стаціонарна, цифрова, зазначається кваліфікаційний критерій: Скан-копія/-ї (з оригіналу та/або копії) договору/-ів. У разі неможливості подання виконаного договору, учасник може надати договір/-ори, який/-і виконується/-ються станом на дату подання пропозиції. Також вимогами п. 7.10 того ж самого додатку вимагається: «Довідка у довільній формі про наявність вже інстальованого, введеного в експлуатацію аналогічного обладнання у лікувальних закладах України, із зазначенням, зокрема, назви ЛПЗ (ЗОЗ), встановленої моделі, дати інсталяції.» Просимо надати роз’яснення, якщо у учасника є аналогічні договори які виконуються, та на підтвердження ми наддамо копії відповідних договорів. В такому випадку, чи може учасник не надавати довідку на п. 7.10 Додатку 2 тендерної документації?

Відповідь:

16 жовт. 16:45

Доброго дня! Відповідно до пп.1.1.1. п.1. Додатку 2 до тендерної документації учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати скан-копію/-ї (з оригіналу та/або копії) договору/-ів (у разі неможливості подання виконаного договору, учасник може надати договір/-ори, який/-і виконується/-ються станом на дату подання пропозиції). Також відповідно до п.п. 1.2.1 п. 1 Додатку 2 до тендерної документації учасник повинен надати скан-копію/-ї (з оригіналу та/або копії) видаткової/-их накладної/-их або акта/-ів прийому-передачі товару або інших документів, які підтверджують постачання товару згідно з наданим договором/-ами (в наданих документах повинна міститись інформація про номер та дату договору/-ів, виконання якого-/их учасник підтверджує). Таким чином, дані документи повинні підтвердити ФАКТ ПОСТАЧАННЯ ТОВАРУ. Відповідно пп. 7.10. п.7. Додатку 2 до тендерної документації учасник повинен надати довідку у довільній формі про наявність вже інстальованого, введеного в експлуатацію аналогічного обладнання у лікувальних закладах України, із зазначенням, зокрема, назви ЛПЗ (ЗОЗ), встановленої моделі, дати інсталяції. Таким чином, дана довідка не стосується поставки товару, а має підтверджувати ФАКТ НАЯВНОСТІ вже ІНСТАЛЬОВАНОГО, введеного в експлуатацію аналогічного обладнання у лікувальних закладах України, із зазначенням, зокрема, назви ЛПЗ (ЗОЗ), встановленої моделі, дати інсталяції. Оскільки зазначена інформація може бути відсутня у документах, що повинні підтвердити факт постачання товару та враховуючи вищезазначене, учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції документи відповідно усіх вимог, визначених замовником, у т.ч. відповідно пп.1.1.1. п.1. та пп. 7.10. п.7. Додатку 2 до тендерної документації.

Інформація про замовника

Назва:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Код ЄДРПОУ:
42574629
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7