20П-067_50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування і ремонту нагрівальних котлів відділень БУ "Укрбургаз" в Харківській та Полтавській області (Лот №1 - Послуги з технічного обслуговування у нагрівальних котлів відділень БУ "Укрбургаз" в Харківській та Полтавській обл.; Лот №2 - Послуги з технічного обслуговування котельних блочно-модульних на бурових верстатах Honghua; Лот №3 - Послуги з технічного обслуговування модульних котельних установок на бурових верстатах Benteс)

Запитання щодо закупівлі

Уточнення по тендерній документації

19 жовт. 17:09 Є відповідь
В соответствии с п.3 приложения 2 к тендерной документации (табл. 1 п.1) необходимо предоставить информацию на манометр электронный (0-2,5 кг/см2). Что именно подразумевается: наличие электронного табло или физический принцип измерения с использованием тензодатчика, вместо традиционного с помощью тубки Бурдона?

Відповідь:

20 жовт. 15:51

Шановний учасник.! Згідно технічного завдання манометр (електронний датчик тиску) повинен забезпечувати діапазон вимірювання не менше 0-2,5 кгс/см2 та буде використовуватись для випробувань та калібрування приладів тиску, а також для точних вимірювань надлишкового тиску.

Уточнення по тендерній документації

19 жовт. 17:16 Є відповідь
Відповідно до Додатку 2 «Інші вимоги до учасників закупівель (встановлюється одна або декілька вимог)» до тендерної документації в пункті 2 «Наявність дозвільних документів відповідно до вимог чинного законодавства» Замовник вимагає надати Дозвіл або декларацію на виконання робіт підвищеної небезпеки, який повинен бути чинним на протязі усього терміну надання послуг. Просимо надати роз’яснення у випадку, якщо даний дозвіл наявний у Учасника, але на момент подання тендерної пропозиції строк його дії завершується. Чи можливо надання листа-підтвердження (гарантійного листа тощо), в якому Учасник гарантує продовження строку дії даного дозволу та надання його пізніше. Чи не буде це підставою для дискваліфікації?

Відповідь:

20 жовт. 15:57

Шановний учасник! Звертаю вашу увагу, що дозвіл або декларація на виконання робіт підвищеної небезпеки повинен бути чинний на момент подання тендерної пропозиції, та на протязі усього терміну надання послуг за договором. Відсутність діючого Дозволу, або декларація на виконання робіт підвищеної небезпеки є обов язковою умовою для надання зазначених послуг, згідно законодавства.

Уточнення по тендерній документації

19 жовт. 17:42 Є відповідь
В п.6 розділу ІV тендерної документації Замовник зазначає, що "...Для забезпечення виконання вимог ст. 28 Закону, учасники не подають файли, які містять інформацію про ціну/приведену вартість/приведену ціну тендерної пропозиції. Подання таких файлів, та відповідно, розкриття інформації про ціну/приведену вартість/приведену ціну тендерної пропозиції буде вважатися підставою для відхилення такого учасника". При цьому, Замовник вимагає надати в складі тендерної пропозиції Учасника Цінову пропозицію згідно наведеної форми у додатку №1 до цієї тендерної документації. У разі проведення процедури відкритих торгів з оприлюдненням оголошення про проведення відкритих торгів відповідно до частини третьої статті 10 Закону, учасники не подають у складі тендерної пропозиції «цінову пропозицію згідно наведеної форми у додатку №1 до цієї тендерної документації». Просимо привести у відповідність умови та вимоги тендерної документації та видалити з неї колізії, які призводять до заплутування учасників. Оскільки дана закупівля оголошена відповідно до ч.3 ст.10 Закону та з метою уникнення безпідставної дискваліфікації, а тому просимо видала вимогу щодо надання цінової пропозиції та всіх подібних документів (що містять або можуть містити цінові показники), що зазначені в даній тендерній документації.

Відповідь:

20 жовт. 14:17

Шановний учасник! В тендерній документації наведенна вся інформація необхідна для формування тендерної пропозиції потенційними учасниками. В Додатку 1 до тенедрної документації вказано настуне: У разі проведення відкритих торгів з оприлюдненням оголошення про проведення відкритих торгів англійською мовою відповідно до частини 3 статті 10 Закону, інформація про ціну/приведену ціну/приведену вартість/цінова пропозиція не розкривається у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні, учасники не подають у складі тендерної пропозиції «цінову пропозицію згідно наведеної форми у додатку №1 до цієї тендерної документації». Відповідно на етапі передкваліфікації учасник не повинен розкривати цінову пропозицію (тех. завдання, проект договору, та інші документи де може зазначатись цінова пропозиція) Цінова пропозиція подається переможцем торгів. Також доводимо до відома, що ваші зауваження та пропозиції прийняті до відома та будуть виностись на розгляд питання щодо внесення змін до тендерної документації.

Уточнення по тендерній документації

19 жовт. 17:46 Є відповідь
Відповідно до пп.2.3 п.2 Додатку 2 до тендерної документації необхідно надати скановані копії підтверджуючих документів, які засвідчують кваліфікацію персоналу, зазначеного у довідці за формою Таблиці №2. Просимо роз'яснити, які саме документа має на увазі Замовник.

Відповідь:

20 жовт. 16:00

Шановний учасник! Відповідно до пп.2.3 п.2 Додатку 2 до тендерної документації необхідно надати скановані копії підтверджуючих документів, які засвідчують кваліфікацію персоналу, таких як: скан-копій посвідчень, дипломів, та/або інших документів, що підтверджують кваліфікацію та діють на період надання послуг.

Уточнення по тендерній документації

19 жовт. 17:49 Є відповідь
Відповідно до п.1 Додатку 2.1 до тендерної документації зазначено, що на підтвердження відповідності запропонованого товару/робіт/послуг технічним вимогам замовника до предмету закупівлі згідно додатку №3 до тендерної пропозиції, учасник надає заповнений додаток №3 до тендерної документації з детальним описом товару/робіт/послуг, що пропонується ним в рамках даної процедури закупівлі. Додаток №3 до тендерної документації вже містить опис товару/робіт/послуг, що пропонується в рамках даної процедури закупівлі. Що саме має заповнити Учасник, адже відсутні колонки/поля/таблиці для заповнення учасником.

Відповідь:

20 жовт. 12:58

Шановний учасник. Згідно вимог Тендерної документації, - на підтвердження відповідності запропонованих послуг технічним вимогам замовника до предмету закупівлі (заповненюється в разі потреби), необхідно завантажити додатку №3 до тендерної пропозиції, за підписом уповноваженої особи, на підтвердження факту ознайомлення та прийняття вимог прописаних в Додатку 3.

Інформація про замовника

Назва:
АТ "Укргазвидобування"
Код ЄДРПОУ:
30019775
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Киев, вул. Кудрявська, 26/28