Електрична енергія

Запитання щодо закупівлі

щодо ОСР та АСКОЄ

12 жовт. 12:17 Є відповідь
Шановний Замовник, просимо Вас повідомити чи врахована до очікуваної вартості предмету закупівлі вартість розподілу ОСР (а саме: оплата за послугу з розподілу здійснюється Замовником безпосередньо оператору системи розподілу або через Постачальника)? Та до якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ). Якщо до групи "А" - прохання надати орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць.

Відповідь:

13 жовт. 14:54

Доброго дня! Частиною 1 розділу 5 "Оцінка тендерних пропозицій" тендерної документації закупівлі передбачено опис на яких умовах учасник формує вартість електричної енергії. Технічна характеристика предмету закупівлі відображена в додатку №4 до тендерної документації. Надати інформацію стосовно погодинного графіку споживання електроенергії об’єктами групи А (котельні, насосні станції підприємства) немає можливості, так як комерційні вузли обліку знаходяться на балансі Операторів розподілу, крім автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії котлотурбінного цеху. Вцілому, графік споживання електроенергії об’єктами групи А протягом року рівномірний, крім початку/закінчення опалювального сезону.

дискримінаційна вимога тд

21 жовт. 12:35
Шановний Замовник. Вимога тендерної документації "надати належним чином завірені копії Актів про фактичні обсяги розподіленої електричної енергії споживачам, які входять до групи Електропостачальника на території здійснення ліцензованої діяльності ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі» та АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» за цим договором за період не менше трьох календарних місяців поспіль" є дискримінаційною, тобто такою, що звужує коло учасників. Фактично прийняти участь у торгах можуть лише учасники, у яких є споживачі на території здійснення ліцензованої діяльності ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі» та АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі». При цьому, тендерна документація не повинна містити умови, що порушують принципи публічних закупівель. Просимо внести зміни до тендерної документації та привести її у відповідність до законодавства.

Інформація про замовника

Назва:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
Код ЄДРПОУ:
00130850
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50014, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. ЕЛЕКТРИЧНА, 1