Послуги з обробки вхідних дзвінків з питань надання інформаційно-консультаційних послуг

Запитання щодо закупівлі

Кількість РМ

19 жовт. 16:29 Є відповідь
Добрий день, в документації та ТЗ вказано, що необхідно не менше 70 РМ. Уточніть, будь ласка, одразу необхідні ці 70 РМ чи можна почати з меншої кількісті та збільшувати протягом певного часу? (технічні потужності та приміщення дозволяють розмістити 70+ РМ)

Відповідь:

20 жовт. 16:59

Доброго дня, на дату початку надання Послуг у Виконавця повинно буди не менше 50% робочих місць від заявленої максимальної кількості ( 70 робочих місць ). Збільшення до 70 робочих місць виконавець організовує протягом 14 календарних днів з дати початку надання Послуг.

Дата початку фактичного надання послуг

30 жовт. 13:10 Є відповідь
Доброго дня, за умови, що процедури закупівлі та підписання договору пройдуть без затримок, яку дату можемо вважати початком фактичного надання послуг (дата першого обробленого звернення) ?

Відповідь:

2 лист. 12:10

Доброго дня. Відповідно до Додатку №1 до Проекту договору тендерної документації Дата початку надання Послуг визначається Сторонами в Графіку надання Послуг, що погоджується Сторонами у строк, що не перевищує 3 (трьох) робочих днів з дати підписання Договору. Графік надання Послуг має передбачати обсяг вхідних дзвінків, що будуть направлені Виконавцю для надання Послуг з розбивкою по місяцям. Надання Послуг в будь-якому випадку починається не пізніше 10-го робочого дня з дати підписання Договору.

Закупівлі

30 жовт. 13:18 Є відповідь
Цитата з ТД: "У разі якщо учасник стає переможцем декількох або всіх лотів, замовник може укласти один договір про закупівлю з переможцем, об’єднавши лоти." Чи можемо керуватись цією нормою у разі випадку перемоги у цій та в аналогічній закупівлі, що також зараз проводиться: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-10-16-010814-c

Відповідь:

2 лист. 11:46

Доброго дня, ні, ця норма стосується багатолотових торгів, а не окремих (незалежних) відкритих торгів. Норма зазначена в шаблоні документації і не стосується цих відкритих торгів

Комерційна таємниця та персональні данні в угодах

30 жовт. 13:22 Є відповідь
Доброго дня, чи можемо "замалювати" інформацію у наданих угодах для підтвердження досвіду віконання аналогічних проектів, яка вважається комерційною таємницею та персональним даними?

Відповідь:

2 лист. 11:56

Доброго дня. Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником як конфіденційна, у тому числі що містить персональні дані. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону, і документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону. Тобто учасник може приховати персональні дані або ціну договору. Такі дані, які є підтвердженням відповідності кваліфікаційному критерію, як: найменування контрагента, предмет договору, інформацію про обсяг оброблених дзвінків на місяць (сукупні обсяги за аналогічними договорами не повинні бути менше, ніж 160 000 дзвінків на місяць), номер та дату укладення договору приховувати не можна і в такому випадку пропозицію буде відхилено відповідно до п.1. ч.1 ст.31 Закону

Кваліфікаційний критерій №1

30 жовт. 14:03 Є відповідь
Цитата з ТД (кваліфікаційний критерій №1): "Iнформації про обсяг оброблених дзвінків на місяць (сукупні обсяги за аналогічними договорами не повинні бути менше, ніж 160 000 дзвінків на місяць)" чи вірно розуміємо, що учасник закупівлі повинен надати не менше двох угод, за якими сукупній обсяг оброблених дзвінків на місяць повинен складати не менше, ніж 160 тис? Наприклад, три угоди, за якими середній обсяг у перерахунку загальних обсягів на тривалість угоди (у місяцях) складає: 80 тис., 10 тис. та 70 тис. хвилин на місяц.

Відповідь:

2 лист. 11:57

Доброго дня, так, вірно

I. Вимоги до забезпечення якості процесів обслуговування:

4 лист. 14:13 Є відповідь
Добрый день, Цитата з ТД" Кількість дзвінків, з часом обслуговування менше 15 секунд - Оплата за дзвінки з часом обслуговування менше 15 секунд не проводиться" Прошу прокоментувати чим спричинено выключення з оплати дзвінків, з часом обслуговування менше 15 секунд? Дякую

Відповідь:

5 лист. 10:32

Доброго дня. Дзвінки з часом обслуговування менше 15 секунд не відповідають якісним вимогам, визначеним у Додатку №1 до Договору.

2 Обґрунтування аномально низької тендерної пропозиції

4 лист. 14:16 Є відповідь
Доброго дня, Цитата з ТД "Учасник, який надав найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію, що є аномально низькою, повинен надати протягом одного робочого дня з дня визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції обґрунтування в довільній формі щодо цін або вартості відповідних товарів, робіт чи послуг пропозиції." За якими критеріями взначаеться тендерна пропозиція що є аномально низькою?

Відповідь:

4 лист. 16:02

Доброго дня, визначення аномально низької ціни є у Законі України "Про публічні закупівлі", а саме у п.3 ч.1 ст.1. Аномально низька ціна тендерної пропозиції (далі - аномально низька ціна) - ціна/приведена ціна найбільш економічно вигідної пропозиції за результатами аукціону, яка є меншою на 40 або більше відсотків від середньоарифметичного значення ціни/приведеної ціни тендерних пропозицій інших учасників на початковому етапі аукціону, та/або є меншою на 30 або більше відсотків від наступної ціни/приведеної ціни тендерної пропозиції за результатами проведеного електронного аукціону. Аномально низька ціна визначається електронною системою закупівель автоматично за умови наявності не менше двох учасників, які подали свої тендерні пропозиції щодо предмета закупівлі або його частини (лота).

I. Вимоги до забезпечення якості процесів обслуговування:

4 лист. 14:19 Є відповідь
Доброго дня, Цитата з ТД «Виконання стандартів, методик, інструкцій Замовника при обслуговуванні дзвінків Оплата за дзвінки, оброблених з порушенням стандартів, методик та інструкцій, не проводиться. Факт порушення - наявність зафіксованої помилки.» 95% дзвінків які перевіряються в рамках "Контролю якості" з тими чи іншими порушеннями стандартів роботи (хезитации, русизми, вітання і т.д.) вони все будуть виключені з рахунку? Дякую

Відповідь:

5 лист. 10:34

Доброго дня. Згідно договору, цільовий показник «Якість обслуговування клієнтів операторами» встановлений на рівні 90%. Показник вимірюється за результатами оцінювання згідно карт якості, що надаються Замовником Виконавцю, не пізніше 10 робочих днів з моменту підписання Договору. Згідно порядку заповнення карт якості, на одного оператора Виконавця в місяць заповнюється не менш ніж 5 карт якості з боку Виконавця та не менш ніж 2 карти якості з боку Замовника. Тобто, оцінка проводиться не 95% дзвінків, а від 1,2% до 1,6%, в залежності від кількості оброблених дзвінків оператором.

Інформація про замовника

Назва:
АТ "Укрпошта"
Код ЄДРПОУ:
21560045
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01001, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22