Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

Мультимедійний комплекс, інтерактивна дошка, телевізор, проєктор, лампа для проєктора

Запитання щодо закупівлі

Проектор InFocus IS124STˣ

25 лют. 18:08 Є відповідь
Доброго дня! Моделі проектора InFocus IS124STˣ не існує. Прохання уточнити, якщо Ви мали на увазі модель проектора InFocus IN124STX https://www.projectorcentral.com/InFocus-IN124STx.htm , то вона давно знята з виробництва і не доступна в Україні. Чи можна пропонувати аналоги проектора? Якщо так, то які саме характеристики проектора для Вас є істотними?

Відповідь:

26 лют. 14:51

Добрий день. До оголошення внесено відповідні зміни. Дякуємо за розуміння.

Монтаж

28 лют. 13:56 Є відповідь
Доброго дня! Чи потрібен Вам монтаж обладнання?

Відповідь:

1 бер. 13:23

Доброго дня! Так, монтаж обладнання потрібен. До оголошення будуть внесені відповідні зміни.

Рекомендації

28 лют. 13:57 Є відповідь
Шановний Замовник! Висловлюємо Вам свою повагу! Ми, Учасник, який має намір взяти участь у Вашій закупівлі. Детально проаналізувавши Вашу тендерну документацію та вимоги до Учасників виявили, що для того, щоб забезпечити Ваш заклад більш якіснішим та сучаснішим обладнанням, а також виконання своїх зобовʼязань учасником-переможцем на професіональному рівні, Вам потрібно розширити вимоги в документації, а саме технічній частині. Повідомляємо Вам, що відповідно до ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник має право вносити зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі. Виходячи с вищепереліченого, рекомендуємо Вам внести зміни до технічної частини, а саме додати вимогу про надання учасниками наступних документів: 1. Авторизаційний лист від виробника або його офіційного дистриб'ютора на території України, з зазначенням найменування учасника, номера торгів, назви товару на інтерактивну дошку та програмне забезпечення до інтерактивної дошки. Обгрунтування: даний документ, підтверджує, що запропоноване обладнання буде закуповуватись у офіційних представників і допоможе Ва уникнути постачання нелегально завезеного на територію України товару. 2. Свідоцтво про визнання відповідності педагогічним вимогам, видане МОН України на інтерактивні дошки та базове програмне забезпечення. Обгрунтування: даний документ, дає Вам можливість бути впевненим в тому що, інтерактивні дошки дійсно відповідають наказам МОН та рекомендовані для використання в навчальних закладах. 3. Свідоцтво на знак для товарів і послуг (на торгівельну марку інтерактивних дошок), що підтверджує право власності та реестрацію торгівельної марки в Україні. Свідоцтво України на знак для товарів і послуг є офіційним охоронним документом, який повинен бути виданий від імені держави уповноваженим на це органом – Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки). Обгрунтування: дане свідоцтво підтверджує надійність постачальника та гарантію того, що постачальник виконає свої гарантійні зобов’язання (протягом 3-х років!) та не зупинить ввіз продукції на територію України під торгівельною маркою, що не зареєстрована на території України. Дане свідоцтво є надійним підтвердженням гарантійного строку та зобов'язань. Вищезазначені рекомендації ніяк не дискримінують учасників, а лише звільнять Вас від ризику закупівлі неякісного або нелегального обладнання.

Відповідь:

1 бер. 13:27

Доброго дня. Шановний Учасник! Висловлюємо Вам свою повагу! Ми, як Замовник, під час проведення закупівлі дотримуємось вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон). Так, частиною 1 статті 5 Закону встановлено принципи здійснення публічних закупівель та недискримінації учасників, а саме: 1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням. Згідно частини 4 статті 5 Закону Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Крім того, частиною 3 статті 5 Закону визначено обов’язкова інформація, яка повинна бути зазначена Замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі. Зважаючи на зазначене, Замовником під час оголошення закупівлі, не порушено жодних вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Рішення не включати зазначену вимогу, зумовлене з метою недопущення обмеження конкуренції серед потенційних постачальників.

Інформація про замовника

Назва:
Управління освіти і науки Сумської міської ради
Код ЄДРПОУ:
02147894
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40035, Сумська область, Суми, вул. Харківська, 35