Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)

Запитання щодо закупівлі

"По кожному лоту окремо"?

8 бер. 20:00 Є відповідь
Просимо надати роз'яснення терміну "по кожному лоту окремо", який застосовано Замовником в додатку № 2 та додатку № 4 (п 3.4.) до тендерної документації.

Відповідь:

9 бер. 16:24

Шановний учаснику, до тендерної документації в додатку № 2 та додатку № 4 (п 3.4.) будуть внесені зміни.

Визначення типу предмета закупівлі

9 бер. 09:45 Є відповідь
Доброго дня! Замовник в п.4.1 Розділ І. Загальні положення, Тендерній документації зазначив "ДК 021-2015:09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія) та в п.4.2 зазначив "товар". Але в "Ціновій пропозиції" Додаток 1, "Технічна, кількісна та якісна специфікація" Додаток 2, в "Проекті Договору" Додаток 3 вже зазначено "Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії) як послуга. Прохаємо надати розяснення який саме тип предмета закупівлі вибрав замовник? Так як тарифи на "постачання теплової енергії" та на "теплову енергію" затвердженний НКРЕКП різний!

Відповідь:

9 бер. 16:25

Шановний учаснику! Предмет закупівлі товар, ДК 021-2015:09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія). До тендерної документації будуть внесені зміни.

Стосовно Лотів

9 бер. 09:52 Є відповідь
Доброго дня! Замовник в п.4.3 Розділ І. Загальні положення, Тендерної документації зазначив: "Окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено". Але в Додаток 2 "Технічна, кількісна та якісна специфікація" Замовник зазначає: "Учасник в складі тендерної пропозиції надає розрахунок вартості теплової енергії по кожному лоту окремо"!!!! В ч.3.4, Додаток 4, Тендерної документації Замовник зазначає: "3.4. Учасник в складі тендерної пропозиції надає розрахунок вартості теплової енергії по кожному лоту окремо"!!! Прохаємо надати розяснення, що саме мав на увазі Замовник? Та який розрахунок повинен бути наданий?

Відповідь:

9 бер. 16:28

Шановний учаснику!В п.4.3 Розділ І. Загальні положення, Тендерної документації зазначив: "Окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено". Це дійсно так. До тендерної документації будуть внесені зміни.

Стосовно теплового навантаження

9 бер. 09:55 Є відповідь
Доброго дня! Зі змісту тендерної документації не зрозуміло, яке максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год та максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год по об'єкту? Для визначення вартості предмету закупівлі, прохаємо внести зміни в тендерну документацію та зазначити: - Максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год, визначене в попередньому договорі з теплопостачальною організацією. - Максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год, визначене в попередньому договорі з теплопостачальною організацією. Заздалегідь вдячні за відповідь

Відповідь:

9 бер. 20:29

Шановні учасники! Ми новостворена юридична оргнізація, тому не маємо договору з попередньою організацією, яка надавала теплову енергію.

Тип предмета закупівлі

9 бер. 10:07 Є відповідь
Доброго дня! Прохаємо привести Тендерну документацію у відповідності до визначеного предмету закупівлі Товар чи Послуга?

Відповідь:

9 бер. 16:29

Шановний учаснику! Предмет закупівлі товар. До тендерної документації будуть внесені зміни.

Відсутне теплове навантаження

10 бер. 09:35 Є відповідь
Доброго дня! Зі змісту тендерної документації не зрозуміло, яке максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год та максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год по об'єкту? Для визначення вартості предмету закупівлі, прохаємо внести зміни в тендерну документацію та зазначити: - Максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год, - Максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год. В разі не внесення в Тендерну документацію теплового навантаження, Учасник для якого затвердженні двохставкові тарифи не зможе провести розрахунки на зазначені Гкал, та не зможе прийняти участь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповідь:

10 бер. 12:47

Доброго дня, шановний учасник! Теплове навантаження на опалення будівлі школи 0,229449 Гкал/год, а будівлі харчоблоку 0,029679. До тендерної документації будуть внесені зміни.

Стосовно строків

10 бер. 13:36 Є відповідь
Доброго дня! Прохаємо надати інформацію обсяг теплової енергії - 205,30 Гкал на який період необхідний Замовнику?

Відповідь:

10 бер. 14:49

Доброго дня, шановний учасник! Вказаний обсяг теплової енергії потрібен на період з 01.04.2021 до 31.12.2021.

Інформація про замовника

Назва:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Код ЄДРПОУ:
22548388
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 36007, Полтавська область, місто Полтава, вул. Маршала Бірюзова, буд. 64