Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

Нове будівництво пров. Івана Сокура в м. Бровари Київської області

Запитання щодо закупівлі

Фінансування

8 квіт. 11:36 Є відповідь
Доброго дня! Скажіть будь-ласка фінансування для даної закупівлі виділено у повному обсязі? Дякую!

Відповідь:

12 квіт. 15:08

Доброго дня! Фінансування об'єктів здійснюється відповідно до кошторисних призначень, однак в процесі роботи фінансування може змінюватися.

розяснення!

10 квіт. 23:37 Є відповідь
Відповідно до частини 2 Додатку 6 до Тендерної документації Замовник просить надати Аналогічні договори. Замовник зазначає, що аналогічними слід вважати договори/роботи з реконструкції, або капітального ремонту, або нового будівництва доріг. Також, Замовник вимагає наступне: з метою підтвердження якості виконання робіт по аналогічному договору в повному обсязі згідно проектної документації і дотримання державних будівельних норм, учасником надається лист-відгук від контрагента, адресований замовнику та підписаний керівником контрагента про співпрацю з Учасником стосовно виконання робіт, який повинен містити достовірну інформацію про введення об’єкту в експлуатацію із зазначенням номеру та дати сертифікату готовності з посиланням на веб-портал Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва або «screenshot» (знімок екрану) з сайту Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Підкажіть будь ласка чи достатньо буде надання учасником листів-відгуків без зазначення інформації про введення об’єкту в експлуатацію із зазначенням номеру та дати сертифікату готовності з посиланням на веб-портал Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва або «screenshot» (знімок екрану) з сайту Державної архітектурно-будівельної інспекції України так як роботи з реконструкції та/або капітального ремонту, які Замовник вважає аналогічними, не обов’язково повинні після виконання проходити процедуру введення в експлуатацію? Дякую за відповідь.

Відповідь:

12 квіт. 16:32

Доброго дня! У разі, якщо введення об’єкту в експлуатацію за аналогічним договором не передбачалося, дана інформація має бути зазначена у листі – відгуці. Разом з цим, учасник надає лист – пояснення стосовно ненадання інформації/документів з посиланням на нормативний документ/документи згідно якого дана інформація не зазначається.

Інформація про замовника

Назва:
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ:
21467647
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04119, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40