Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

Наркозно – дихальний апарат (Тип 1-7), Наркозно – дихальний апарат експертного класу (Тип 1-3), Транспортний апарат штучної вентиляції легень (Тип 1-2), Апарат штучної вентиляції легень високого класу (Тип 1-2), Апарат штучної вентиляції легень експертного класу (Тип 1-3), код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, код НК 024:2019: 37710 Система анестезіологічна, загального призначення, 47769 Апарат інгаляційної анестезії, пересувний, 34851 Апарат штучної вентиляції легенів анестезіологічний

Запитання щодо закупівлі

Умови тендерної документації

15 квіт. 11:33 Є відповідь
Шановний Замовнику, детально вивчивши Тендерну документацію, нами було виявлено в ній вимоги, які не відповідають основним принципам Закону України "Про публічні закупівлі", є дискримінаційними та такими, що суттєво обмежують конкуренцію , а саме: 1. Відповідно до вимог викладених у підпунктах 11.2.2., 12.2.2., 13.2.2., 14.2.2, 15.2.2, 16.2.2 - Апарат повинен мати можливість (за вимогою замовника) кріпитися на існуючу консоль Ponta (вертикальна стійка, 38 мм, або горизонтальна рейка стандарту DIN), або встановлюватися на полицю консолі (відповідність має підтверджуватися гарантійним листом від учасника) Це є дискримінаційна вимога, яка унеможливлює участь будь-якого виробника, окрім виробника Dräger Medical, оскільки жоден з виробників не зможе надати гарантійний лист щодо можливості встановлення обладнання на існуючу консоль Ponta, виробництва саме компанії Dräger Medical. 2. Відповідно до вимог викладених у підпунктах 1.1., 2.1.,8.1.,9.1. -Апарат наркозно – дихальний, базовий блок з комплектом кріплення на існуючу консоль Movita Lift Це є дискримінаційна вимога, яка унеможливлює участь будь-якого виробника, окрім виробника Dräger Medical, оскільки жоден з виробників не зможе надати гарантійний лист щодо можливості встановлення обладнання на існуючу консоль Movita Lift, виробництва саме компанії Dräger Medical. 3. Відповідно до проведеного аналізу, вимогам викладеним у пункті 17 та всіх підпунктах названого пункту, зазначені характеристики, що відповідають лише одній конкретній моделі одного конкретного виробника, а саме Апарат штучної вентиляції легень Babylog ® VN500 виробництва компанії Dräger Medical. Це є дискримінаційна вимога, яка унеможливлює участь будь-якого виробника, окрім виробника Dräger Medical.

Відповідь:

20 квіт. 12:02

Шановний Учаснику! ДП «Укрмедпроектбуд» розглянуло Ваше питання б/н від 15-04-2021, 11:33 та повідомляє наступне: Інформація, розміщена Вами щодо зазначеної закупівлі в розділі «Запитання», натомість не містить жодного запитання, що вимагає відповіді, а містить виключно ствердження. Враховуючи вищезазначене, рекомендуємо Вам в розділі «Запитання» ставити запитання, на які можна надавати відповіді. В разі ж, якщо Ви не просто ставите запитання, що вимагає відповіді, а пропонуєте змінити будь-які вимоги тендерної документації, Ви можете скористатися розділом закупівлі під назвою «Вимоги». Відсутність чіткого формулювання не дає змогу Замовнику розглядати інформацію, що надходить, належним чином.

Інформація про замовника

Назва:
Державне підприємство "Укрмедпроектбуд"
Код ЄДРПОУ:
37700171
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01601, Київська область, Київ, Грушевського 7