Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

послуги фізичної охорони

Запитання щодо закупівлі

перелік документів

11 черв. 14:56 Є відповідь
Шановний замовник! в Додатоку №1 до тендерної документації ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА вимагається: ( для підтвердження наявності достатньої кількості кваліфікованих працівників Учаснику необхідно надати не менше 20 копій відповідних документів, що підтверджують набуття кваліфікації).Чому така кількість документів,якщо у вас тільки один нічний пост,для одного посту достатньо 3-5 працівників,і у відповідності ми,як учасник маємо надати відповідну кількість копій відповідних документів,у Вас не є особливо важливим об'єкт,тому,вважаємо дану вимогу недоцільною та дескримінуючою!!! Чим решта працівників (15 чоловік) будуть займатися у Вас на об'єкті???!

Відповідь:

15 черв. 13:37

Шановний Учаснику, в Додатку 1 міститься вимога про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід в тому числі й тих, що будуть залучені для виконання умов Замовника, відповідно до технічних вимог, що не суперечить статті 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі". Ми розуміємо, що всі 20 працівників не будуть одночасно задіюватися до виконання охоронних заходів, вимога передбачає виключно визначення в Учасника достатньої кількості працівників та їх кваліфікації. Тендерною документацією передбачено вимогу документів, що підтверджують проходження працівниками Учасника, що зазначені в довідці згідно пункту 2, професійної підготовки відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про охоронну діяльність” або іншим чинним законодавством України, зокрема свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації за професією “охоронник” не нижче 3-го кваліфікаційного розряду, або інший документ який дає право на виконання функцій охоронника. На осіб які будуть безпосередньо здійснювати охорону об’єкту, тендерною документацією додатково вимагаються документи, що засвідчують їх працевлаштування (службу) (ксерокопії трудової книжки). Хоч Ви і не вважаєте наш об'єкт особливо-важливим, ми піклуємося про безпеку пацієнтів, персоналу та відвідувачів, зазначивши наведені в тендерній документації кваліфікаційні вимоги до працівників охорони нашої лікарні.

ПЦС У Івано-Франківській області

11 черв. 15:09 Є відповідь
Шановний замовнику! Для чого Вам власний пульт централізованого спостереження(ПЦС) в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, якщо ваш об'єкт знаходиться в м.Калуші ? Адже пульт централізованого спостереження(ПЦС),це є програмне забезпечення, через яке надходить сповіщення на пульт і реагування на несанкціоноване проникнення відбувається миттєво та моніторинг проводиться цілодобово ,тобто ПЦС може бути в будь якій точці країни та сповіщувати групи реагування, Тож оскаржити вимоги вашої документації в АМКУ немає жодних проблем.!!!

Відповідь:

15 черв. 13:37

Шановний Учаснику, в Додатку №1 міститься вимога про наявність в місті Калуш та/або м. Івано-Франківськ та/або Івано-Франківській області власного пункту централізованого спостереження (ПЦС), на які виводиться сигналізація (вказати фактичну адресу) з цілодобовою диспетчерською службою (надати інформацію із зазначенням номеру телефону). Дану вимогу не вважаємо дискримінаційною та готові апелювати Ваше оскарження до АМКУ оскільки, опрацювання надходження сповіщення про несанкціоноване проникнення, а також направлення, супроводження наряду реагування від моменту його надходження та перевірка результату виїзду наряду відбувається не в автоматичному режимі, а диспетчером диспетчерської служби. Ідеальним варіантом для нас, як замовників охоронних послуг, була б наявність власного пункту централізованого спостереження (ПЦС) саме в місті Калуш з мінімальним навантаженням на диспетчерів цілодобової диспетчерської служби для негайного та оперативного направлення групи реагування та надання допомоги персоналу охорони у разі виникнення нештатної ситуації на об'єкті. Наявність ПЦС Учасника в будь якій точці країни передбачає охорону об'єктів розташованих в декількох областях, що в свою чергу супроводжується великим навантаженням на диспетчерів цілодобової диспетчерської служби та може призвести до зволікань чи помилок пов'язаних із направленням групи реагування для надання допомоги персоналу охорони. Тому тендерним комітетом, як компроміс визначено кваліфікаційним критерієм наявність ПЦС в м. Івано-Франківську та/або Івано-Франківській області що передбачає охорону об'єктів розташованих в її межах та не викликає надмірного навантаження на диспетчерську службу Учасника.

Транспорт реагування

11 черв. 15:22 Є відповідь
В додатку №1 до тендерної документації у Вас вимога: наявність власного траспорту в кількості не менше 10 що використовується групами реагування обладнаний засобами засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами; Розпишіть будь-ласка,як саме буде виркористовуватись транспорт, вони, що будуть кататися одна за однією,і щоб кожний раз був інший автомобіль??? Вважаємо недоцільною дану вимогу,та такою,що не відповідає Вашій кількості та важливості об'єктів,тому просимо Вас виключити дану з вимогу з документації,та раціонально прорахувати кількість транспорту реагування!!!

Відповідь:

15 черв. 13:38

Шановний Учаснику, в Додатку 1 не містить дискримінаційних вимог щодо наявності в учасника 10 власних груп швидкого реагування, оскільки там міститься вимога про наявність саме власного транспорту в кількості не менше 10, що використовується групами реагування обладнаний засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами, для підтвердження належної матеріально-технічної бази Учасника щодо оперативного реагування для надання допомоги персоналу охорони у разі виникнення нештатної ситуації на об'єкті. В поясненні до вимоги так і зазначено, що для підтвердження відповідності вимоги передбаченої цим пунктом учасникам необхідно у складі тендерної пропозиції надати копії свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, що знаходиться у власності (у власності замовник має на увазі відмітку в свідоцтві про реєстрацію що власник є саме та юридична особа яка подає пропозицію) суб'єкта охоронної діяльності (Учасника). Хоч Ви і не вважаєте наш об'єкт особливо-важливим, ми піклуємося про безпеку пацієнтів, персоналу та відвідувачів, зазначивши наведені в тендерній документації кваліфікаційні вимоги належної матеріально-технічної бази охорони нашої лікарні.

Інформація про замовника

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області"
Код ЄДРПОУ:
33578224
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 77312, Івано-Франківська область, Калуш, Медична,6