Питання

багатофункціональні пристрої у комплекті, протяжно-листкові швидкісні сканери

Зареєструйтесь, щоб поставити анонімне питання щодо закупівлі
Зареєструватись

Питання щодо закупівлі

1
Є відповідь
15 черв. 08:55
15 черв. 08:55
Шановний Замовник, Ви знаєте, що авторизаційний лист видає тільки виробник. Дистриб’ютор, представник не має не це право. Також, чи відомо Вам, що авторизаційний лист видається одному учаснику, а іншим буде відмова. Виробники пояснюють це так, вибачте проект вже захищений іншим учасником. Тому просимо внести зміни та убрати вимоги щодо авторизації або даний тендер дійсно прописаний під конкретного учасник, що є фактом порушення Заокну України «Про публічні закупівлі», ст. 5.

Відповідь:

17 черв. 11:24

Доброго дня ! Наявність авторизаційного листа не є дискримінаційною вимогою по відношенню до інших суб'єктів господарювання та дає замовнику впевненість в постачанні товару належної якості, з подальшим гарантійним обслуговуванням уповноваженими сервісними центрами виробника на території України та зберіганням терміну гарантії. На даний момент не було зафіксовано жодних випадків про відмову в отриманні такого листа будь-якому потенційному учаснику процедури закупівлі.
1
Є відповідь
17 черв. 12:41
17 черв. 12:41
На даний момент не було зафіксовано жодних випадків про відмову в отриманні такого листа будь-якому потенційному учаснику процедури закупівлі. Ким не зафіксовано, Вами? А нами зафіксовано, ми звернулися, та отримали негативну відповідь.

Відповідь:

17 черв. 13:33

Дякуємо за звернення ! Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах.

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22883141
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01044, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет