Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.. Набережна в с.Корнин Рівненського району Рівненської області

Запитання щодо закупівлі

Трудові книжки

16 черв. 14:59 Є відповідь
Доброго дня, копію всіх сторінок трудової книжки потрібно? чи достатньо буде першої сторінки та сторінки із записом про прийняття на останнє місце роботи?

Відповідь:

16 черв. 15:54

Шановний Учасник. В Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі Кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження пункт 7 абзц. 3 містить: На підтвердження інформації щодо наявності у Учасника працівників, яка міститься в довідці, йому необхідно у складі пропозиції, надати копії трудових книжок та копії наказів про призначення на посаду, наказів про сумісництво або копії цивільно-правових угод з особами, що будуть задіяні Учасником під час виконання договору, або інших документів, які підтверджують наявність правовідносин Учасника з відповідними працівниками, зазначеними у Довідці. Відповідно до ст. 48 Кодекс законів про працю України (далі - КЗпП), власник або уповноважений ним орган на вимогу працівника зобов’язаний вносити до трудової книжки, що зберігається у працівника, записи про прийняття на роботу, переведення та звільнення, заохочення та нагороди за успіхи в роботі. Частина 4 ст. 48 КЗпП визначає, що порядок ведення трудових книжок визначається Кабінетом Міністрів України. Трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника. (пункт 1.1. Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників (далі - Інструкція)). Відомості про працівника записуються на першій сторінці (титульному аркуші) трудової книжки. Прізвище, ім'я та по батькові (повністю, без скорочення або заміни імені та по батькові ініціалами) і дата народження вказуються на підставі паспорту або свідоцтва про народження.(п. 2.11. Інструкції) У графі 3 розділу "Відомості про роботу" як заголовок пишеться повне найменування підприємства. Під цим заголовком у графі 1 ставиться порядковий номер запису, що вноситься, у графі 2 зазначається дата прийняття на роботу. (п. 2.14. Інструкції) Отже, Учасник при підтвердженні інформації щодо наявності працівника (ів) повинен надати копію трудової книжки з відповідною інформацією.

Запитання щодо предметів закупівлі

Технічна специфікація

15 черв. 13:28 Є відповідь
Просимо уточнити у Додатку 3 до оголошення на проведення спрощеної закупівлі, а саме в технічні специфікації товщину одношарових основ із щебеню 20*40 мм та товщину асфальтобетонних покриттів. Дякуємо за відповідь

Відповідь:

15 черв. 14:12

Доброго дня. Відповідно до Додатку 3 до оголошення на проведення спрощеної закупівлі ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ, а саме в таблиці п. 3 містить наступну інформацію: "Улаштування одношарових основ товщиною 15 см із щебеню фракції 20-40мм;"

Уточнення

16 черв. 10:49 Є відповідь
Шановний Замовник. Згідно технічної специфікації п. 3 і 4 таблиці передбачає певну товщину шару із щебеню 20*40, що коригується коефіцієнтами, який не зазначений в пункті 4, те саме стосується пункту 6 та 7 (улаштування покриттів з асфальтобетонних сумішей). Просимо надати вірну технічну специфікацію для складання кошторисного розрахунку.

Відповідь:

16 черв. 11:22

Доброго дня. До Технічної специфікації буде внесено уточнення.

Інформація про замовника

Назва:
Корнинська сільська рада
Код ЄДРПОУ:
04387243
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 35304, Рівненська область, с.Корнин, Центральна, 41б