Питання

Надання послуг з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, що належать покупцю земельної ділянки (3 Лоти)

Зареєструйтесь, щоб поставити анонімне питання щодо закупівлі
Зареєструватись

Питання щодо закупівлі

вказати мету, з якою проводиться оцінка.
Є відповідь
25 січ. 14:37
25 січ. 14:37
Згідно ст.41 ЗУ «Про публічні закупівлі», договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом, яким, в свою чергу встановлено, що, істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, встановлених цим Законом. Згідно положення ст.2 ЗУ «Про оцінку земель» правове регулювання оцінки земель здійснюється відповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", цього Закону, законів України, інших нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до них. Отже, на правовідносини, які регулюються ЗУ «Про оцінку земель», розповсюджується положення ст.11 ЗУ "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", яка визначає, що істотними умовами договору на проведення оцінки майна є, зокрема, мета, з якою проводиться оцінка. Зазначимо, що оцінка може використовуватись лише з тією метою, з якою вона була проведена (відчуження, страхування, для цілей бухгалтерського обліку, тощо). Зокрема, мета оцінки (або її ціль) впливає на те, який вид вартості повинен визначити оцінювач, які підходи та методи розрахунку при цьому використовувати та як документально оформлювати результати проведення роботи. З огляду на вищевикладене, проєкт договору на проведення оцінки майна, яка є предметом даної закупівлі, має містити у собі, між іншим, таку істотну умову договору, як мету, з якою проводиться дана оцінка. Оскільки вищевказаний проєкт договору не містить у собі мету, з якою проводиться дана оцінка, просимо Вас уточнити інформацію, зазначену в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, зокрема, вказати мету, з якою проводиться оцінка.

Відповідь:

26 січ. 09:46

Доброго дня! Щодо вашого запитання, повідомляю в пункті 1.1. технічного завдання до оголошення визначено мету проведення оцінки а саме надання послуг з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, що належать покупцю земельної ділянки . Також в абзаці 6 статті 5 Закону України «Про оцінку земель» визначено що експертна грошова оцінка земельних ділянок та прав на них проводиться з метою визначення вартості об'єкта оцінки.

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41029843
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21050, Вінницька область, Вінниця, вул. Сковороди Григорія, будинок 38
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет