Зверніть увагу! Ми змінюємо назву: незабаром Zakupki.Prom стануть Zakupivli.Pro

Питання

Труба; Муфта; Кран кульовий; Трійник; Коліно; Заглушка; Обвід; Кріплення; Перехідник

Зареєструйтесь, щоб поставити анонімне питання щодо закупівлі
Зареєструватись

Питання щодо закупівлі

Питання
Є відповідь
27 бер. 18:00
27 бер. 18:00
"Документи про якість (паспорт або сертифікат якості тощо) наданий виробником поліетиленових водопровідних труб". По-перше, до чого тут документ наданий виробником поліетиленових водопровідних труб, якщо у Вас труби поліпропиленові? До-друге, можливо надати сертифікат відповідності, це не буде привідом для відмови у процедурі закупівлі? "Постачальник повинен мати складське приміщення на теріторії Харківської області" склад можливо мати в м. Харків, не в області?

Відповідь:

29 бер. 16:46

Доброго дня! Замовник закуповує труби поліпропиленові. Постачальник повинен мати склад готової продукції на території м.Харкова або Харківської області. Для підтвердження вимог щодо предмету закупівлі Учасник надає "Сертифікат відповідності якості товару" Будуть внесені зміни до тендерній документації. Дякуємо за запитання.
Розміщення складу
Є відповідь
28 бер. 17:08
28 бер. 17:08
Чи можливий розгляд тендерної пропозиції, при розміщенні складу в м. Полтава, з урахуванням гарантій своєчасного постачання товару?

Відповідь:

29 бер. 16:47

Доброго дня! Згідно умов тендерної документації, постачальник повинен мати склад готової продукції на території м.Харкова або Харківської області. Дякуємо за запитання.
Технічні вимоги
Є відповідь
29 бер. 11:11
29 бер. 11:11
Ви вказали асортимент труб та фітингу з поліпропілену (ППР) та вимоги до сертифікатів ДСТУ EN 12201-2:2018 до поліетиленових (ПЕ). Будь ласка, уточніть з якого матеріалу має бути продукція, що замовляється: з ППР чи ПЕ? За потреби внесіть зміни до технічних вимог.

Відповідь:

29 бер. 16:48

Доброго дня! Замовник закуповує труби та фітінги з поліпропілену. Будуть внесені зміни до тендерній документації. Дякуємо за запитання.

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39402730
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 62466, Харківська область, смт Хорошеве, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет