Магістралі,трубопроводи,труби,обсадні труби,тюбінги та супутні вироби

Вопросы к закупке

ISO 14001

14 нояб. 2018 15:17 Есть ответ
Доброго дня! Просимо надати дозвіл пропонувати сертифікат охорони оточуючого середовища ISO 14001 (ДСТУ ISO 14001) більш новішої (актуальної) версії, а саме 2015 року.

Ответ:

15 нояб. 2018 10:43

Доброго дня,не заперечуємо.

Товщина стінки 426 труби

14 нояб. 2018 15:18 Есть ответ
Доброго дня! Просимо зазначити товщину стінки 426 сталевої провідної труби.

Ответ:

15 нояб. 2018 10:44

Доброго дня,товщина стінки 8 мм.

Копія паспорта

14 нояб. 2018 15:40 Есть ответ
Доброго дня! Просимо вас видалити п.6) Додатку 1 щодо надання копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера керівника учасника (осіб, що уповноважені підписувати договір, пропозицію). Закон України “Про публічні закупівлі” не передбачає надання та публікацію в загальному доступі паспортних даних посадових осіб учасників. Згідно п. 3 ст. 10 Закону України "Про захист персональних даних" визначає наступне: "Використання персональних даних працівниками суб'єктів відносин, пов'язаних з персональними даними, повинно здійснюватися лише відповідно до їхніх професійних чи службових або трудових обов'язків. Ці працівники зобов'язані не допускати розголошення у будь-який спосіб персональних даних, які їм було довірено або які стали відомі у зв'язку з виконанням професійних чи службових або трудових обов'язків, крім випадків, передбачених законом. Таке зобов'язання чинне після припинення ними діяльності, пов'язаної з персональними даними, крім випадків, установлених законом." Авторизований електронний майданчик дозволяє третім особам отримувати доступ до завантажених документів, таким чином працівники Замовника фізично не можуть забезпечити виконання Закону України "Про захист персональних даних".

Ответ:

15 нояб. 2018 10:47

Доброго дня, з огляду на норми Закону "Про захист персональних даних" тендерна пропозиція не буде відхилена в разі не розміщення на веб -порталі в переліку тендерної пропозиції даних документів,передбачених п.6 Додатку 1. З метою ідентифікації осіб,керівника юридичної особи-учасника процедури закупівлі,підписанта договору необхідно буде надати копії вказаних документів паперовому вигляді в разі визнання переможцем торгів.

Термін поставки

14 нояб. 2018 16:06 Есть ответ
Доброго дня! В п. 5.1 проекту договору прописано, що строк поставки товарів - 2 дні з моменту отримання замовлення Покупця. Вважаємо, що дана вимога обмежує коло учасників лише тими суб'єктами господарювання, які знаходяться в територіальній близькості від Замовника торгів та мають в наявності на складах продукцію, окрім того зазначена вимога суттєво ускладнюю подання пропозицій тим суб’єктам господарювання, які будуть виготовляти під покупця товар. Враховуючи викладене вище, просимо Замовника внести відповідні зміни до документації конкурсних торгів в цій частині та збільшити строк поставки товару в п. 5.1. проекту договору до 10 робочих днів.

Ответ:

15 нояб. 2018 10:54

В Замовника є постійна виробнича потреба в цьому товарі та відповідно в термінових його поставках.Враховуючи вищевказане та ваше зауваження щодо можливої дискримінації потенційних учасників за критерієм територіальної віддаленості від Замовника,погоджуємося на те ,щоб при укладенні договору поставки передбачити в п.5.1. договору строк поставки товару - 5 календарних днів з дня замовлення.

Просимо роз'яснення внести змінами в тендерну документацію

22 нояб. 2018 15:18 Есть ответ
Доброго дня! Просимо Вас Ваші роз'яснення щодо терміну поставки, копії паспорта, версії ISO 14001 та товщини стінки сталевої провідної труби внести змінами в тендерну документацію для уникнення подальшої плутанини в подачі тендерної пропозиції з боку Учасників торгів, оскільки тендерна пропозиція Учасника формується на основі тендерної документації Замовника.

Ответ:

23 нояб. 2018 10:33

Дорого дня,за результатами ваших звернень,тендерний комітет прийняв рішення внести зміни до тендерної документації.

Информация о заказчике

Наименование:
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго
Код ЕГРПОУ:
03346058
Веб сайт:
Адрес:
Україна, 76007, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Б.Хмельницького,59а