Електронне обладнання (Система управління агрегатом Д4000 СДН 2-16-59-6 УЗ 1600 кВт 6000В)

Вопросы к закупке

Умови закупывлі

14 нояб. 2019 09:39 Есть ответ
Згідно тендерної документації, а саме: 1.1.2. У випадку якщо сам Учасник не є безпосереднім виробником Товару, замість документів зазначених в п. п. 1.1.1 даного додатку, Учасник додає копії документів, що підтверджують можливість виробництва та поставки товару з залученням третіх осіб (копії договорів купівлі-продажу, постачання, наробітки готової продукції, тощо), зі строком дії не менше ніж період протягом якого має відбуватися постачання Товару Замовнику. ПИТАННЯ: 1. Договори на поставку чого саме необхно надати - основні вузли, комплектуючі? 2. Що мається на увазі під поняттям "наробітки готової продукції", який необхідно надати документ?

Ответ:

18 нояб. 2019 16:07

Шановний запитувачу! На Ваше звернення щодо того які договори потрібно надати, повідомляємо, що предметом закупівлі є певне чітко визначене обладнання яке постачається монтується та використовується комплексно, як єдиний об’єкт. Таким чином, у випадку, якщо учасник не є безпосереднім виробником товару, що є предметом закупівлі, він має надати договори що підтверджують можливість виробництва та поставки товару, саме як єдиного готового до експлуатації комплексу, а не як сукупність окремих комплектуючих, з залученням третіх осіб (копії договорів купівлі-продажу, постачання, наробітки готової продукції, тощо), зі строком дії не менше ніж період протягом якого має відбуватися постачання Товару Замовнику. Щодо наробітки готової продукції, інформуємо, що перелік способів підтвердження можливості постачання товару з залученням третіх осіб сформований Замовником таким чином, щоб гарантувати учасникам максимально можливу кількість способів такого підтвердження, таким чином, надання саме договорів на наробітку готової продукції в межах даної процедури закупівлі не є необхідним.

Техніні вимоги

14 нояб. 2019 13:52 Есть ответ
Шановний Замовник! Уважно вивчивши умови Вашої закупівлі, зазначені в тендерній документації та додатках до неї, можна стверджувати, що за відсутності повної технічної інформації щодо предмету закупівлі коректну, якісну та конкурентоспроможну тендерну пропозицію скласти не можливо. Згідно частини третьої пункту першого тендерної документації Замовником вимагається завантаження учасником файлів з Інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) ( Додатки № 1 до Договору та №2 до Тендерної Документації). Не маючі достатніх технічних вимог та додаткової інформації учасник не може надати вищезазначені документи з коректними технічними показниками та у разі потреби плани, креслення, малюнки та опис предмета закупівлі. Також без надання Замовником проектної документації та додаткової інформації (місцезнаходження обладнання, технічні дані двигуна/двигунів, дані мережі, умови експлуатації, застосування та характеристика, навантаження) учасник не має змоги дати коректну комерційну пропозицію з урахуванням всіх витрат на монтаж, пуско-налогоджувальні роботи, додаткові витратні матеріали та потреб Замовника, які не описані в тендерній документації. Хочеться вірити, що Замовник не встиг завантажити всю інформацію за відсутності часу і не навмисно порушив право учасників в участі у закупівлі з огляду на відсутність необхідної технічної інформації до дуже специфічного та дорогого предмету закупівлі. Тому задля успішного, прозорого та ефективного проведення процедури закупівлі, створення конкурентного середовища та добросовісної конкуренції, на виконання ст.22 ч.3 ЗУ "Про публічні закупівлі", просимо надати наступні технічні характеристики та більш детальний опис товару, вимоги до технічних, функціональних характеристик: 1. Надати проектну документацію (рішення) 2. Як буде прив'язаний предмет закупівлі (згідно проектного рішення) до існуючої системи управління. 3. Умови експлуатації (температура зовнішня, середня температура в приміщенні, вологість, висота та інше) 4. Дані мережі (напруга, частота, потужність) 5. Характеристики двигуна ( збудженя через кільця/з обертовим випрямлячем/ від постійних магнітів, виробник двигуна, його тип, система охолодження, ізоляція) 6. Основні дані двигуна (потужність. кількість, напруга, частота, швидкість, струм) 7. Застосування та характеристика навантаження 8. Додаткові вимоги до ПЧ ( встановлення приводу в приміщенні/зовнішнє/електробудка; довжина кабеля та його тип 9. Чи потрібно додатково встановлення синхронного байпасу 10. Чи є обмеження за габаритними розмірами.

Ответ:

18 нояб. 2019 16:06

Шановний запитувачу, дякуємо Вам за проявлену зацікавленість до процедури закупівлі. На поставлене вами запитання повідомляємо наступне: Надання запитуваної Вами інформації потребує додаткового часу для її підготовки та перевірки. Зі свого боку запевняємо що найближчим часом процедуру буде приведено у відповідність до коректних технічних вимог.

Уточнения

15 нояб. 2019 10:47
В технических требованиях к предмету закупки указано количество релейных выходов – 20, на борту стандартного преобразователя по стандарту их до 10. Вопрос в целесообразности такого количества выходов средствами именно частотного преобразователя с завода-изготовителя, их всегда можно реализовать на внешнем ПЛК. Будут ли рассматриваться такие варианты? Если нет, просим ответ с обоснованием именно такого количества релейных выходов именно на частотнике?

Условия договора

15 нояб. 2019 11:42
В договоре указан срок поставки 10 рабочих дней после получения предоплаты, эти сроки НЕВОЗМОЖНО соблюсти, учитывая специфичность, габаритность и высокую цену оборудования. За несоблюдение таких сроков поставки Заказчик в п. 4.3.4 договора прописал себе право "Відмовитися від прийняття Товару, у випадку якщо в наслідок затримки терміну поставки, з вини Продавця, у Товарі, що поставляється відпала необхідність". Просим развернутого ответа, что значит для Заказчика термин "відпала необхідність" - она либо есть и обьявлется закупка для ее реализации, либо ее нет и заказчик ничего не приобретает. Реализовать поставку за 10 дней после предоплаты и на таких категоричных условиях – это реально, но только если оно уже стоит готовое к отгрузке, что говорит о том, что тех. задание прописано под конкретного участника. Требуем увеличить сроки поставки до 90 дней, что соответствует сроку, указанному в обьявлении к закупке (31 січ. 2020 – 1 квіт. 2020), также требуем исключить из договора п.4.3.4.

Информация о заказчике

Наименование:
"ПОПАСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВОДОКАНАЛ"
Код ЕГРПОУ:
38817874
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 93304, Луганська область, ПОПАСНА, вул. Дніпровська, буд. 89