Комп’ютерне обладнання спеціального призначення

Вопросы к закупке

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

18 нояб. 2019 09:31 Есть ответ
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Ответ:

18 нояб. 2019 11:42

Шановний Учаснику! Головне управління урядового зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, що є Замовником по даній процедурі закупівлі, дякує вам за запитання. З приводу вашого запитання Замовник хоче повідомити: 1. Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та тендерної документації до процедури закупівлі Учасник може пропонувати будь-які еквіваленти предмету закупівлі або надати складовим предмету закупівлі власні назви, проте запропоновані аналоги мають повністю відповідати Технічним та якісним вимогам до предмету закупівлі (Додаток №2 до цієї документації). У відповідному додатку до тендерної документації наведені технічні характеристики предмета закупівлі. Запропонований Учасником предмет закупівлі має відповідати кожній із наведених технічних характеристик, бо лише такі характеристики відповідають потребам Замовника. 2.Нагадуємо вам, що відповідно до чинного законодавства замовник самостійно визначає склад та зміст тендерної документації, керуючись власними потребами, обставинами та вимогами Закону. У разі якщо Учасник вважає, що його права порушуються певними положеннями тендерної документації він має право звернутися до Замовника з вимогою усунути вказане порушення або до антимонопольного комітету України з аналогічною скаргою на Замовника. Замовник вважає за потрібне нагадати, що він також зацікавлений у дотриманні всіма учасниками технічних вимог до предмету процедури закупівлі. Також вказаний момент обов’язково перевіряється Замовником під час оцінки тендерних пропозицій Учасників. Пропозиції Учасників, що не відповідають Технічним вимогам будуть відхилені. 3. Відповідно до принципів добросовісної конкуренції та недискримінації Учасників. викладених у статті 3 Закону та згідно частини 5 розділу І «Загальні положення» тендерної документації до процедури закупівлі вітчизняні та іноземні Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах. Ознака того, чи є Учасник платником ПДВ чи ні не є визначальною та цікавить Замовника лише в частині правильності заповнення таким Учасником власної тендерної пропозиції. Хоча очікувана вартість закупівлі визначається з ПДВ, проте всі Учасники вказують цінові пропозиції з урахуванням тої системи оподаткування, на якій вони перебувають. Оцінка тендерних пропозицій всіх Учасників буде здійснюватися за єдиним критерієм оцінки «ціна» на основі поданих ними цінових пропозицій, незалежно від того, є вони платниками ПДВ чи ні.

Информация о заказчике

Наименование:
Головне управління урядового зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
Код ЕГРПОУ:
34794089
Веб сайт:
Адрес:
Україна, 03110, Київ, м. Київ, вул. Солом'янська, 13