Код 48610000-7 за ДК 021:2015 – Системи баз даних (Модернізація програмного забезпечення для створення транспортної моделі м. Києва та його приміської зони. Закупівля трьох додаткових модулів)

Вопросы к закупке

Уточнення щодо банківської гарнтії для іноземної компанії та процедура розрахунку в разі перемоги

29 нояб. 2019 13:32 Есть ответ
1. У частині 2 Розділу 3 Тендерної документації зазначено, що у банківській гарантії має міститись назва валюти, у якій надається гарантія (національна валюта гривня). У разі якщо на тендер подається іноземна компанія: а) чи передбачено для даного тендера надання банківської гарантії в Євро, чи для іноземців передбачений якийсь інший спосіб надання гарантії? б) якщо іноземна компанія може надавати гарантію в Євро - згідно якого курсу має відбуватись конвертація коштів з гривні в євро? 2. У частині 6 Розділу 1 Тендерної документації зазначено, що валютою тендерної пропозиції є гривня. У разі якщо учасником буде іноземна компанія, яка має рахунок у іноземній валюті, за якою процедурою відбудеться переказ коштів у разі перемоги у тендері?

Ответ:

29 нояб. 2019 18:08

Забезпечення тендерної пропозиції здійснюється відповідно до вимог тендерної документації ( частина 2 розділу 3) - у національній валюті України).

Информация о заказчике

Наименование:
Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Код ЕГРПОУ:
26345558
Веб сайт:
Адрес:
Україна, 01001, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 32