Поточний середній ремонт автомобільної дороги М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський (через Вінницю) на ділянці км 355+268- км 359+968 в межах Вінницької області

Вопросы к закупке

Кваліфікаційні критерії

23 янв. 14:37 Есть ответ
При ознайомленні з тендерною документацією по даному предмету закупівлі, нами виявлено, що Замовник вимагає від Учасників надання інформації згідно табл.2 Додатку 1 Тендерної документації, а саме: підтвердження наявності грунтозмішувальної установки (виробнича потужність не менше 150т/год.). 1. Просимо надати роз’яснення на яких саме умовах Учасник може підтвердити право користування даною установкою і чи потрібно надавати документальне підтвердження, оскільки Тендерною документацією вимагається надання підтверджуючих документів лише для АБЗ. 2. Чи може Учасник для виготовлення суміші органо-мінеральної дорожньої з фрезерованих матеріалів дорожніх одягів, виготовленої за методом холодного ресайклінгу М-20 ( з додаванням ЩПС-7), (емульсія ЕКП-65 3,5%, ПЦ ІІ-400 3,5%) використовувати не грунтозмішувальну установку, а стаціонарний АБЗ, на якому є технічна можливість приготування даної суміші. Окрім відповіді на запитання просимо внести відповідні зміни до тендерної документації.

Ответ:

24 янв. 14:14

1. Для підтвердження наявності грунтозмішувальної установки надання інших документів, крім заповнення відповідної таблиці, Тендерною документацією не передбачено. 2. Для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям Тендерною документацією передбачено, що Учасники надають довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази необхідних для виконання робіт, які закуповуються відповідно Додатку 1, табл. 1-3. У разі ненадання, або надання відповідної довідки без механізмів, які в ній передбачені тендерна пропозиція Учасника буде відхилена, як так, що не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям.

Информация о заказчике

Наименование:
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код ЕГРПОУ:
25845655
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 21036, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ЄРМАКА, будинок 2 А