«ДК 021:2015 - 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуги з модернізації електричних плит)»

Вопросы к закупке

Пояснение технических характеристик

29 янв. 18:32 Есть ответ
1.В додатке №2 указаны геометрические размеры канфорки КЕ-012 , но почему-то нигде это сертифицированное название не указано. Почему? 2.Сертификация канфорок производится в настоящее время такой организацией как УкрСЕПРО , но в документации в п.5 додатка№2 приведено , что-то непонятное . Будет ли это формальным поводом для дисквалификации? 3.В п.4 додатка№2 приведён необходимый ток утечки для канфорок , но нет требований к возможности проводить замеры (лицензии) на электроизмерительные работы и поверке приборов по электроизмерениям .Для чего тогда такие требования? 4.Зачем требовать копии всевозможных вытягов , если вся эта информация есть в открытых реестрах ?

Ответ:

31 янв. 09:59

Шановний Учасник, 1. Згідно П 1 технічно та якісних характеристик (додаток 2). В результаті модернізації (заміни конфорок), електричні плити повинні мати такі експлуатаційні характеристики:  Пускова потужність однієї конфорки – не більше 3 кВт;  Робоча потужність однієї конфорки – не більше 2 кВт (при температурі робочої поверхні 430 оС);  Час виходу на робочий режим (температуру робочої поверхні 430 С) – до 25 хвилин;  Матеріал – поверхні - чавун;  Колір - чорний;  Розміри: 417х295х80 мм. Мова в даному пункті йде про модернізацію електричних плит на енергоефективні конфорки стандартизованого розміру. Згадана вами конфорка КЕ-012 не є енергоефективної конфоркою, так як її пускова та робоча потужність залишається - 3 кВт. 2. Конфорки повинні мати сертифікат відповідності виданий будь яким, а не якимось конкретним, головне Державним підприємством в галузі стандартизації, метрології та сертифікації Департаменту технічного регулювання Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері стандартизації, єдності вимірювань, сертифікації продукції та послуг. 3. Струм витоку повинен не перевищувати 0,75 мА / кВт - вимоги безпеки для даного виду виробів. 4. Вимога, щодо витягів не суперечить Закону "Про публічні закупівлі" просимо дотримуватися вимог тендерної документації. Дякуємо за звернення.

Информация о заказчике

Наименование:
Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Код ЕГРПОУ:
37498536
Веб сайт:
Адрес:
Україна, 03148, Київська область, Київ, Якуба Коласа, 6-А