Засоби для чищення та прання

Вопросы к закупке

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

27 янв. 08:47 Есть ответ
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Ответ:

27 янв. 08:58

Додаток 1 тендерної документації Примітка: Якщо у найменуванні або класифікації товару містяться посилання на конкретну торгівельну марку або виробника – слід читати як «або еквівалент». У разі якщо учасником процедури закупівлі є вітчизняний учасник - не платник ПДВ, такий учасник повинен зазначити в електронній системі закупівель ціну тендерної пропозиції, яка розраховується наступним чином: - ціна тендерної пропозиції учасника в «грн. без ПДВ», до якої додається ПДВ в розмірі 20%.
Наименование:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЕГРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Про умови поставки

28 янв. 11:39 Есть ответ
Доброго дня! Шановний Замовнику, чи можливо поставити товар однією партією, якщо ні, скільки приблозно планується поставок? Дякуюмо!

Ответ:

28 янв. 12:59

Доброго дня! Поставка товару має бути однією партією протягом трьох робочих днів з моменту отримання від нас заявки на партію Товару.
Наименование:
ПРАТ "НОВА ЛІНІЯ"
Код ЕГРПОУ:
30728887
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна

Информация о заказчике

Наименование:
Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва
Код ЕГРПОУ:
03359090
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 03170, Київська область, Київ, Янтарна, 5