Картриджі

Вопросы к закупке

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

13 февр. 10:50 Есть ответ
- Чи приймаєте Ви пропозиції, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати учасників закупівлі вказувати торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає усім вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ? - Просимо розтлумачити поняття «очікувана вартість… з ПДВ», «бюджет закупівлі.. .з ПДВ». Ви вимагаєте подавати пропозиції виключно з ПДВ чи мається на увазі – цінова пропозиція з усіма податками і зборами, включаючи пропозиції суб»єктів підприємницької діяльності неплатників ПДВ, які можуть подавати свої пропозиції з усіма податками і зборами, які передбачені для виплат законодавством України для неплатників ПДВ?

Ответ:

13 февр. 14:13

По першому питанню: тендерний комітет допускає до оцінки тендерні пропозиції тих учасників, у яких запропонований товар буде відповідати технічним характеристикам, вказаним у специфікації. По другому питанню: Законом України "Про публічні закупівлі" не передбачено умови щодо зобов'язання учасників вказувати в тендерній пропозиці торгові марки та модель, модифікацію, артикул і т. і., якщо технічні характеристики запропонованого товару відповідають технічним вимогам Замовника. По третьому питанняю: допускаємо до участі в торгах ФОП платників єдиного податку не нижче третьої групи (з урахуванням вимог Податкового кодексу). Ціну будемо розглядати як остаточну.

Тендерна документація

13 февр. 16:16 Есть ответ
Шановний Замовнику! Учасник має надати згідно Додатку №5, п. 7., В разі якщо Учасник не є виробником еквівалентних витратних матеріалів (картриджів), необхідно додатково надати у складі своєї пропозиції оригінал листа авторизації Учасника від виробника еквівалентних витратних матеріалів (картриджів), в якому буде зазначено, що учасник є авторизованим партнером або офіційним представником. Даний лист повинен бути адресований Замовнику торгів та містити ідентифікатор закупівлі та назву предмету закупівлі та повинен бути дійсним до кінця 2019 року. Лист повинен бути дійсним до кінця 2019 року чи кінця 2020 року?

Ответ:

13 февр. 16:38

Шановний Учасник! Так, в даному пункті допущена механічна помилка. Лист повинен бути дійсний до кінця 2020 року

Информация о заказчике

Наименование:
Філія "Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень" Публічного акціонерного товариства "Україн
Код ЕГРПОУ:
40081279
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 03049, Київська область, Київ, вул. Уманська, буд. 5