Бездротові навушники

Вопросы к закупке

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

18 февр. 10:45 Есть ответ
- Чи приймаєте Ви пропозиції, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати учасників закупівлі вказувати торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає усім вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ? - Просимо розтлумачити поняття «очікувана вартість… з ПДВ», «бюджет закупівлі.. .з ПДВ». Ви вимагаєте подавати пропозиції виключно з ПДВ чи мається на увазі – цінова пропозиція з усіма податками і зборами, включаючи пропозиції суб»єктів підприємницької діяльності неплатників ПДВ, які можуть подавати свої пропозиції з усіма податками і зборами, які передбачені для виплат законодавством України для неплатників ПДВ?

Ответ:

18 февр. 11:51

Шановний Учасник. В оголошенні про проведення електронних торгів через систему електронних закупівель за кодом ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці (бездротові навушники) відсутні посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму. До участі в закупівлі допускаються фізичні особи-підприємці як платники ПДВ, так і неплатники ПДВ. КПНЗ «ДОДЮК «Веснянка» ДОР» є неприбутковою установою, яка фінансується із обласного бюджету та не являється платником податків, у тому чисті і ПДВ, тому заклад не має ні податкового кредиту, ні податкових зобов’язань. Приведення пропозицій учасників до єдиного значення, наприклад, ціни з ПДВ, не має сенсу. На витрати, пов’язані з придбанням товару Замовником, буде віднесено повну остаточну суму згідно з накладною поставки (з ПДВ чи без ПДВ). Також Замовник самостійно не визначає Учасника з найбільш економічно вигідною пропозицією. Згідно з п. 1 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі» оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.
Наименование:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЕГРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Информация о заказчике

Наименование:
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр "Веснянка" Дніпропетровської обласної ради"
Код ЕГРПОУ:
13422561
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 49044, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, буд. 32