Відео реєстратор

Вопросы к закупке

ПДВ

18 февр. 15:30 Есть ответ
Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?

Ответ:

18 февр. 15:40

Доброго дня. При здійсненні оцінки пропозицій учасників приймається методика порівняння повних відпускних цін всіх учасників за єдиним критерієм - найбільш економічно вигідною ціною, незалежно від того, який режим оподаткування застосовується учасником, тобто порівнянню підлягають пропозиції з урахуванням ПДВ для учасників, які мають статус платника ПДВ, а для учасників, які не є платниками цього податку – ціна без ПДВ. Під час проведення закупівлі неможливо передбачити, чи будуть учасники та переможець цієї закупівлі платниками ПДВ та чи збіжаться значення, обрані замовником та переможцем торгів, адже в законодавстві України немає жодних обмежень з приводу участі в тендерах платників чи неплатників ПДВ. У процедурі закупівлі можуть брати участь будь-які особи, у тому числі, фізичні особи – підприємці неплатники ПДВ, додавання до остаточної ціни суми ПДВ не передбачено.
Наименование:
ФОП "БОНДАР НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА"
Код ЕГРПОУ:
3239002464
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 76006, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МИКОЛАЙЧУКА, будинок 24, квартира 8

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі

19 февр. 10:40 Есть ответ
- Чи приймаєте Ви пропозиції, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати учасників закупівлі вказувати торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає усім вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";

Ответ:

19 февр. 11:12

Доброго дня. В оголошенні для проведення закупівлі товарів без процедури через систему електронних закупівель чітко та однозначно зазначено конкретне найменування товару (назву товару, торгову марку товару та модель товару) та роз’яснено, що аналоги прийматися не будуть.
Наименование:
ФОП "ГРИЛЮК ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ"
Код ЕГРПОУ:
2657717952
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 52119, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Осикувате, РАДЯНСЬКА, будинок 4, квартира 14

Запитання

19 февр. 11:25 Есть ответ
Шановний Замовнику! Хочеться почути: 1. Чи будете Ви дискваліфіковувати пропозиції Учасників які вносять додаткові зміни в свою пропозицію після закінчення аукціону, крім цін і суми цінової пропозиції за результатами аукціону. Що являється порушенням вимог Закону України “Про публічні закупівлі”, а також наказу Наказ ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019  що регулює допорогові Закупівлі. 2. Чи будете Ви дискваліфікувати пропозиці Учасників, що не вказують точних марок і виробників запропонованих товарів, або роблять це після закінчення аукціону.

Ответ:

20 февр. 08:58

1. Наказ ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019 "Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" (зі змінами та доповненнями) передбачає, що учасник має можливість вносити зміни та уточнення до поданої ним пропозиції до кінцевого строку завершення етапу подання пропозицій учасників, визначеного замовником (пункт 6 розділу II). Інший порядок, у тому числі внесення учасником змін в свою пропозицію після закінчення кінцевого строку завершення етапу подання пропозицій учасників, не передбачений чинним законодавством України. 2. В оголошенні для проведення закупівлі товарів без процедури через систему електронних закупівель чітко та однозначно зазначено конкретне найменування товару (назву товару, торгову марку товару та модель товару) та роз’яснено, що аналоги прийматися не будуть.
Наименование:
ФОП "БІЛОЗЕРСЬКИЙ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ"
Код ЕГРПОУ:
1974306055
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 21100, Вінницька область, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКО, будинок 7, квартира 39

Информация о заказчике

Наименование:
Маріупольське вище металургійне професійне училище
Код ЕГРПОУ:
05536188
Веб сайт:
Адрес:
Україна, 87552, Донецька область, Маріуполь, пров. Єрмака, 31