Комплект навчального обладнання для лінгафонного кабінету

Вопросы к закупке

Документація

24 февр. 13:47 Есть ответ
Шановний Замовник! Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме пакет програмного забезпечення LibreOffice? Дякуємо за відповідь!

Ответ:

26 февр. 17:01

Добрий день! Шановний Учаснику, у тендерній документації вказано, що до всіх товарів, що містять посилання на конкретні торговельні марки чи фірму, джерело походженння або виробрика, застосовується вираз "еквівалент". Під еквівалентом у розумінні Закону "Про публічні закупівлі" є товари, роботи, послуги будь-якої торгівельної марки, фірми та ін., з аналогічними технічними специфікаціями. У Додатку 2 до тендерної документації "ТТехнічна специфікація" визначено технічні вимоги до пакету програмних засобів офісного призначення - преінстальований ліцензійний пакет офісного програмного забезпечення на основі ліцензій вільного поширення або пропрієтарний з україномовним інтерфейсом, сумісний з обраною ОС;

Уточнення

28 февр. 08:17 Есть ответ
Доброго дня! В тендерній документації Додаток №3 зазначено: Перелік документів,які повинні бути завантажені учасником у складі тендерної пропозиції: - копія чинного на дату проведення аукціону сертифікату ISO 9001:2015 на систему управління якістю на виробництво лінгафонних кабінетів, інтерактивної дошки,мультимедійного проектора дійсного на дату кінцевого дня подання тендерних пропозицій, завірений печаткою та підписом виробника; - копія чинного на дату проведення аукціону висновку Державної санітарно-епідеміологічної експертизи на лінгафонний кабінет,інтерактивну дошку, мультимедійний проектор, що пропонується до постачання; -копія декларацій про відповідність вимогам технічних регламентів на лінгафонний кабінет,інтерактивну дошку, мультимедійний проектор, що пропонується до постачання. Чи будете Ви розглядати пропозицію учасника, який надасть вище зазначені сертифікати окремо на складові лінгафонного кабінету?

Ответ:

28 февр. 15:35

Добрий день! Так, звичайно, що будемо розглядати пропозицію такого учасника, який надасть сертифікати окремо на усі складові лінгафонного кабінету.

Информация о заказчике

Наименование:
Шегинівська сільська рада
Код ЕГРПОУ:
04371928
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 81321, Львівська область, с. Шегині, Мостиський район, вул. Дружби,184