Аккредитованный участник электронной системы публичных закупок Украины Prozorro

Комп'ютерне обладнання

Вопросы к закупке

Прохання

4 июн. 2020 15:22 Есть ответ
Шановний Замовник! Прошу завантажити тендерну документацію у форматі DOC/DOCX аби зміст документації можна було копіювати. Це необхідно для того, щоб учасникам було легше заповнювати форму пропозицію та проект договору тощо, щоб не набирати текст вручну. Сподіваємося на ваше розуміння і на те, що ви не збираєтеся створювати учасникам торгів незручності. Дякуємо за відповідь!

Ответ:

9 июн. 2020 12:57

Шановний Учасник! Проведення допорогових закупівель регламентується Інструкцією про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», затвердженою наказом ДП «Прозоро». Інформацію стосовно закупівлі Комп’ютерного обладнання розміщено у розширеннях передбачених вищезазначеною Інструкцією. При цьому для зручності Учасників проект договору розміщено у розширенні docx.
Наименование:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Код ЕГРПОУ:
41860186
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 54017, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В

Про аналоги та еквіваленти предмета закупівлі

4 июн. 2020 15:25 Есть ответ
Шановний Замовник! Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі. Дякуємо за відповідь!

Ответ:

9 июн. 2020 12:29

Шановний Учасник! У додатку №1 до Оголошення зазначено: Усі посилання на конкретну торговельну марку товару чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати в розумінні "аналог та/або еквівалент". У цьому ж додатку зазначено технічні, якісні та інші характеристики товару, що є суттєвими для Замовника.
Наименование:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Код ЕГРПОУ:
41860186
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 54017, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В

Информация о заказчике

Наименование:
Позашкільний навчальний заклад «Центр естетичного виховання «Гармонія» Деснянського району міста Києва
Код ЕГРПОУ:
26387769
Веб сайт:
Адрес:
Україна, 02217, Київська область, Київ, Миколи Закревського, 19-б