Комп’ютерне обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються сліпі, із зниженим зором, глухі діти

Вопросы к предметам закупки

Уточнення технічних характеристик

13 июл. 19:42 Есть ответ
Шановний Замовник! Предметом закупівлі передбачено постачання «Настільного принтера шрифта Брайля» з технічними характеристиками, яким не відповідає жодна модель принтерів. Принтером, який задовольняє більшість заданих технічних вимог є «VP EmBraille», який виробляється компанією ViewPlus Technologies, Inc. Технічні параметри даного товару зазначені виробником на його офіційному сайті https://viewplus.com/product/vp-embraille/ . Серед технічних параметрів принтеру VP EmBraille, зазначених виробником, є такі, що не збігаються з параметрами, визначеними Замовником, а саме: - Тактильна розподільча здатність принтеру визначена виробником як 17 DPI; - Виробник заявляє про сумісність принтеру з Windows 7, 8/8.1, 10 та не заявляє про наявність сумісності принтеру з Mac OS 10.9; - У виробника відсутня така характеристика як «мінімальна відстань між точками: 1/17 дюйма». Просимо уточнити технічні характеристики предмета закупівлі.

Ответ:

14 июл. 14:31

Доброго дня! Дякуємо за Ваше звернення та повідомляємо, що додатком 2 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі встановлені технічні характеристики товару «Настільний принтер шрифта Брайля». Замовником встановлені технічні характеристики товару, які визначені потребою навчальних закладів та не обмежують коло учасників встановленими технічними характеристиками. Учасники, які мають намір приймати участь у закупівлі, мають запропонувати товар, що відповідає технічним характеристикам, визначеним оголошенням або товар, що є кращим за технічними характеристиками. Пропозиції учасників, які не будуть відповідати вимогам встановленим оголошенням, будуть відхилені відповідно до чинного законодавства.
Наименование:
ТОВ "ТИФЛОЦЕНТР"
Код ЕГРПОУ:
42205277
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 04080, м. Київ, місто Київ, вулиця Нижньоюрківська, будинок 45 А

Информация о заказчике

Наименование:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Код ЕГРПОУ:
02145777
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 33013, Рівненська область, Рівне, МАЙДАН ПРОСВІТИ, будинок 2