Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами ДК 021:2015 (CPV): 90520000-8 (Послуги з перевезення та знешкодження органічних медичних відходів хворих та відходів, що утворилися в результаті медичної діяльності).

Вопросы к закупке

Кваліфікаційні вимоги до закупівлі

14 июл. 09:02 Есть ответ
Шановний Замовник У кваліфікаційних критеріях до закупівлі Вами було вказане наступне • довідку про наявність у Учасника відповідного сертифікованого обладнання для знешкодження (спалювання) небезпечних відходів в належному технічному стані з підтверджуючими документами – сертифікат відповідності/декларація про відповідність, атестат виробництва або повний технічний паспорт на обладнання ПИТАННЯ ЩО САМЕ ОЗНАЧАЄ У ВАШОМУ РОЗУМІННІ ЗНАК "/" після слів "сертифікат відповідності". Чи означає це "або"? Чи це означає "та"? Надайте будь ласка розгорнуту відповідь

Ответ:

14 июл. 09:15

Сертифікат відповідності АБО декларація про відповідність.
Наименование:
ТОВ "ОЛЕСТАС ЕКО"
Код ЕГРПОУ:
38469527
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна

Кваліфікаційні вимоги

14 июл. 10:00 Есть ответ
Шановний Замовник Серед кваліфікаційних вимог Вами вказано: "повний технічний паспорт на обладнання" Будь ласка надайте роз'яснення, що конкретно Ви маєте на увазі під повним технічним паспортом. Дякуємо

Ответ:

14 июл. 15:35

Під повним технічним паспортом мається на увазі - Повний технічний паспорт на обладнання з усіма сторінками, який містить опис обладнання, його технічні характеристики, правила експлуатації.
Наименование:
ТОВ "ОЛЕСТАС ЕКО"
Код ЕГРПОУ:
38469527
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна

Информация о заказчике

Наименование:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КИЄВА" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Код ЕГРПОУ:
22964365
Веб сайт:
Адрес:
Україна, 03150, Київська область, Київ, вул. Предславинська, 9