Розроблення проектної документації на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р–55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг на ділянці км 179+600 – км 207+656, Миколаївська область

Вопросы к закупке

Запитання

6 авг. 16:56 Есть ответ
В тендерній документації зазначається, що в якості підтвердження виконання аналогічного договору необхідно представити договір на розроблення ПКД на капітальний ремонт/реконструкцію автомобільних доріг загального користування державного значення, за класом наслідків (відповідальності) – ССЗ та/або СС2 (V та/або ІV та/або ІІІ категорії складності), який є виконаним протягом останніх 5 (п’яти) років. В зв'язку з цим просимо надати відповідь, чи може вважатися досвідом виконання аналогічних робіт досвід розроблення проектної документації «Капітальний ремонт вул.Соборна в м.Подільськ, Одеської області», з класом наслідків СС2, знаходиться на балансі управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради і є ділянкою км 259+496- км266+264 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-33 Вінниця-Турбів- Гайсин- Балта-В.Михайлівка-/М-16/?

Ответ:

11 авг. 17:35

Уповноважена особа Служби автомобільних доріг у Миколаївській області розглянула Ваше звернення (питання) та повідомляє наступне. Вимоги до розроблення проектної документації на вулиці і дороги комунальної власності та вулиці і дороги, які відносяться до доріг загального користування державного значення, відрізняються між собою. В одному випадку основні вимоги прописані у ДБН В.2.3-5 «Вулиці та дороги населених пунктів», в іншому у ДБН В.2.3-4 «Автомобільні дороги». Також, це пов’язано із досвідом вирішенням ряду організаційних питань, у тому числі результативних слухань на Технічних радах Укравтодору, Технічних радах ДерждорНДІ (5 секція), підготовці презентацій з відповідними технічними рішеннями. Враховуючи викладене, зазначений у Вашому запиті об’єкт не може підтвердити досвід виконання аналогічного договору.

Информация о заказчике

Наименование:
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Код ЕГРПОУ:
25878206
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 54029, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ ГАЛИНИ ПЕТРОВОЇ, будинок 2-А