Поточний ремонт підлогової плитки ґанку та ремонт проходок інженерних мереж у цокольному поверсі гуртожитку №8 за адресою: вул. Маршала Тимошенко, 2-Л, м. Київ

Вопросы к закупке

Уточнення видів та обсягів робіт

10 авг. 09:35 Есть ответ
Доброго дня. Просимо Вас для можливості складання кошторисної документації та надання пропозиції по дані закупівлі, вказати наступні дані для уточнення виду та кількості послуг відповідно до Відомості про обсяги послуг (орієнтовні): - п.2. Розбирання цементної стяжки окремими місцями - товщину стяжки. - п.3. Улаштування стяжок самовирівнювальних з сухої суміші - товщину стяжки. - п.4. Улаштування покриттів з клінкерних плиток на розчині із морозостійкої сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт - колір плиток та розмір. - п.8 Забивання отворiв цегляних стінах в цокольному приміщенні - матеріал для забивання отворів.

Ответ:

10 авг. 15:17

Доброго дня! Шановний учасник, при складанні технічного завдання, щодо обсягів послуг по Об’єкту, Замовник керувався чинним нормативними документами в будівництві. Зокрема, класифікація (види) робіт визначенні у відповідності збірників ЄНіР («Єдині норми і розцінки на будівельні, монтажні й ремонтно-будівельні роботи») та містить інформацію необхідну для підготовки цінової пропозиції, яка повинна бути складена згідно з Правилами визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д. 1.1-1- 2013 по даному предмету закупівлі. Відносно кольору та розміру плитки, Учасник може самостійно оглянути Об’єкт та на місці визначити остаточні розміри та кольорову гамму. За необхідності може погодити з головним інженером Замовника.
Наименование:
ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна будівельно-виробнича компанія «Укрреставрація»
Код ЕГРПОУ:
37571406
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 04071, м. Київ, Київ, провулок Ярославський, буд. 7/9

Уточнення видів та обсягів робіт

10 авг. 10:12 Есть ответ
Просимо Вас для можливості складання кошторисної документації та надання пропозиції по дані закупівлі, вказати наступні дані для уточнення виду та кількості послуг відповідно до Відомості про обсяги послуг (орієнтовні): п.6. Улаштування каркасу із металевого профілю - геометричні розміри каркасу, так як одиниця виміру вказана на 100 м

Ответ:

10 авг. 15:18

Доброго дня! Шановний учасник, при складанні технічного завдання, щодо обсягів послуг по Об’єкту, Замовник керувався чинним нормативними документами в будівництві. Зокрема, класифікація (види) робіт визначенні у відповідності збірників ЄНіР («Єдині норми і розцінки на будівельні, монтажні й ремонтно-будівельні роботи») та містить інформацію необхідну для підготовки цінової пропозиції, яка повинна бути складена згідно з Правилами визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д. 1.1-1- 2013 по даному предмету закупівлі. За необхідністю Учасник може самостійно оглянути Об’єкт та на місці визначити остаточні геометричні (габаритні) розміри.
Наименование:
ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна будівельно-виробнича компанія «Укрреставрація»
Код ЕГРПОУ:
37571406
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 04071, м. Київ, Київ, провулок Ярославський, буд. 7/9

Информация о заказчике

Наименование:
Київський національний університет технологій та дизайну
Код ЕГРПОУ:
02070890
Веб сайт:
Адрес:
Україна, 01011, Київська область, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, буд. 2