Гіпсокартон вологостійкий; гіпсокартон вогнестійкий, код 44170000-2 за ДК 021:2015 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»

Вопросы к закупке

поставка

19 окт. 2020 19:37 Есть ответ
Доброго дня, чи можлива поставка однією партією.

Ответ:

20 окт. 2020 13:45

Замовник здійснює закупівлю Гіпсокартон вологостійкий; гіпсокартон вогнестійкий, код 44170000-2 за ДК 021:2015 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» за спрощеною закупівлею. При застосуванні спрощеної закупівлі Замовник керується статтею 14 Закону України «Про публічні закупівлі» та іншими документами, що регулюються між собою. Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблено та затверджене Замовником і містить умови, вимоги до предмета закупівлі, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності пропозиції учасника установленим критеріям, з дотриманням принципів здійснення закупівель та вимог законодавства в цілому. Разом з цим, в проєкті договору (подається в Додатку 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі) чітко визначено: «Постачальник повинен поставити товар Покупцю ПАРТІЯМИ, за окремими письмовими замовленнями Покупця, ВИХОДЯЧИ З ЙОГО ФІНАНСОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА ВИРОБНИЧИХ ПОТРЕБ».
Наименование:
ТОВ "Євромета-Регіон"
Код ЕГРПОУ:
37312106
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 02094, м. Київ, Київ, Магнітогорська 1

Щодо підтвердження якості

20 окт. 2020 13:37 Есть ответ
Добрий день , шановний Замовник. Відповідно до вимог документації - учасник повинен надати паспорт якості та/або сертифікат та\або сертифікат якості. Зазначений Товар не підлягає сертифікації на території України. Чи буде достатньо надати Висновок СЕС та довідку про те,що товар не підлягає сертифікації?

Ответ:

20 окт. 2020 16:23

Закон України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблено та затверджене Замовником і містить умови, вимоги до предмета закупівлі, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності пропозиції учасника установленим критеріям, з дотриманням принципів здійснення закупівель та вимог законодавства в цілому. Перелік документів, які необхідно надати у складі пропозиції визначено Додатком 4 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕНЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА УМОВАМ ОГОЛОШЕННЯ», зокрема, технічна специфікація, складена учасником за інформацією (вимогами), формою та змістом Додатка 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Додаток 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі - це ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ Гіпсокартон вологостійкий; гіпсокартон вогнестійкий, код 44170000-2 за ДК 021:2015 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами», відповідно до якої в підпункті 4.2 визначено ВИЧЕРПНИЙ перелік виду документів виробника (ПАСПОРТ(И) ЯКОСТІ ТА/АБО сертифікат(и) та/або сертифікат(и) якості) щодо засвідчення якості товару, який пропонується до постачання. Виходячи зі змісту пункту 24 частини першої статті 1 Закону, учасник подає Замовнику пропозицію щодо предмета закупівлі або його частини (лота), ВІДПОВІДНО ДО ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ ТА ВИМОГ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ. Перелік підстав для відхилення пропозиції визначений частиною тринадцять статті 14 Закону та є вичерпним.
Наименование:
ТОВ "ФІРМА "МЕГА ТРЕЙД"
Код ЕГРПОУ:
39573316
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 03028, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 30

Информация о заказчике

Наименование:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Код ЕГРПОУ:
03328913
Веб сайт:
Адрес:
Україна, 03056, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35