Аккредитованный участник электронной системы публичных закупок Украины Prozorro

Комп’ютерний клас (в комплекті з мультимедійним комплексом)

Вопросы к закупке

Щодо кількості ПК

23 нояб. 2020 18:06 Есть ответ
Доброго дня! прохання уточнити кількість ПК в комплекті обладнання. В тех.завданні прописано: "*1+10 - склад комплекту, де 1 - комплект вчителя (педагогічного працівника), 7 - кількість комплектів учня (здобувача освіти)." Незрозуміло, яка кількість ПК учнів: 10 чи 7 ?

Ответ:

25 нояб. 2020 09:31

Доброго дня! Кількість ПК для здобувачів освіти (учнів) - 10 шт. До оголошення будуть внесені відповідні зміни.

Рекомендація щодо внесення змін до Додатку 1 (до мультимедійного комплексу)

25 нояб. 2020 09:08 Есть ответ
Шановний Замовнику! Висловлюємо Вам свою повагу! Ми, Учасник, який має намір взяти участь у Вашій закупівлі. Детально проаналізувавши Вашу тендерну документацію, виявили, що для того, щоб забезпечити Ваш заклад більш якіснішим та сучаснішим обладнанням, а також виконання своїх зобовʼязань учасником-переможцем на професіональному рівні, Вам потрібно розширити вимоги в документації, а саме технічній частині. Повідомляємо Вам, що відповідно до ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник має право вносити зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі. Виходячи с вищепереліченого, рекомендуємо Вам внести зміни до технічної частини, а саме додати вимогу про надання учасниками наступних документів: 1. Авторизаційний лист від виробника або його офіційного представника на території України, з зазначенням найменування учасника, номера торгів, назви товару на інтерактивну дошку та програмне забезпечення до інтерактивної дошки. Обгрунтування: даний документ, підтверджує, що запропоноване обладнання буде закуповуватись у офіційних представників і допоможе Вам уникнути постачання нелегально завезеного на територію України товару. 2. Свідоцтво про визнання відповідності педагогічним вимогам, видане МОН України на інтерактивні дошки та базове програмне забезпечення. Обгрунтування: даний документ, дає Вам можливість бути впевненим в тому що, інтерактивні дошки дійсно відповідають наказам МОН та рекомендовані для використання в навчальних закладах. 3. Свідоцтво на знак для товарів і послуг (на торгівельну марку інтерактивних дошок), що підтверджує право власності  та реестрацію торгівельної марки в Україні. Свідоцтво України на знак для товарів і послуг є офіційним охоронним документом, який повинен бути виданий від  імені держави уповноваженим на це органом – Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки). Обгрунтування: дане свідоцтво підтверджує надійність постачальника та гарантію того, що постачальник виконає свої гарантійні зобов’язання (протягом 3-х років!) та не зупинить ввіз продукції на територію України під торгівельною маркою, що не зареєстрована на території України. Дане свідоцтво є надійним підтвердженням гарантійного строку та зобов'язань. 4. Допуск з електробезпеки для осіб (особи), які (яка) будуть виконувати монтаж обладнання (Обов’язкова надати копію Посвідчення Спеціаліста з установки інтерактивного обладнання у складі тендерної пропозиції). Обгрунтування: вказаний документ забезпечить безпечність здійснення робіт щодо встановлення обладнання, гарантуватиме якість і надійність таких робіт, а також здійснення їх кваліфікованими спеціалістами. Вищезазначені рекомендації ніяк не дискримінують учасників, а лише звільнять Вас від ризику закупівлі неякісного або нелегального обладнання.

Ответ:

25 нояб. 2020 09:32

Доброго дня! Ваші рекомендації будуть детально розглянуті та, у випадку їх відповідності, будуть внесені до оголошення про проведення спрощеної процедури закупівлі.

Информация о заказчике

Наименование:
Залізнична гімназія імені В.Г. Плетіня Гуляйпільської районної ради
Код ЕГРПОУ:
26316924
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 70231, Запорізька область, Залізничне, Гуляйпільський район, смт Залізничне, вул. Шкільна, 4